Socialiniai tinklai

Aktualijos

Laikraščio ,,Radviliškio kraštas“ leidėjas: ,,Vaiko teisių gynėjų darbas labai svarbus“

Avatar

Paskelbta

data

Vaiko teisių gynėjų ir žiniasklaidos bendradarbiavimas labai svarbus tiek vaiko teisių gynėjams, tiek žiniasklaidai – visuomenė informuojama apie svarbius darbus, pokyčius, vaiko teises ir pareigas, pagalbą šeimoms.

Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) vyr. specialistės Radviliškio rajone Vaida Rimkūnienė ir Erika Patiejūnienė susitiko su laikraščio ,,Radviliškio kraštas“ leidėju Gediminu Lipnevičiumi. 

,,Pokalbiai su žiniasklaida labai svarbūs vystant bendradarbiavimą. Žiniasklaida padeda viešinti visuomenei reikalingas žinias, pasikeitimus mūsų darbe ir naujoves, o svarbiausia – pagalbą šeimai. Kiek daug gerų darbų neveikta viešinant svarbią globėjų misiją, laimingų šeimų istorijas“, – sako vyr. specialistė Vaida Rimkūnienė.

VTAS vyr. specialisčių ir laikraščio leidėjo susitikimas vyko redakcijoje. ,,Radviliškio krašto“ leidėjas Gediminas Lipnevičius pristatė ne tik laikraščio darbą, bet ir kitas veiklas, kurios vyksta čia pat – didelėje, gražiai ir patogiai įrengtoje salėje. Čia vyksta „Radviliškio krašto bendruomenės“ susitikimai, kurie labai mėgstami visame Radviliškio krašte. VTAS specialistės buvo pakviestos į bendruomenės susirinkimą. Aptarta ir būsima susitikimo tema: ,,Senjorai – šeimos pagalbininkai“.

,,Vaiko teisių gynėjų darbas yra labai svarbus. Visuomenė turi žinoti, kad šie specialistai dirba ne tik su vaikais, bet ir su visa šeima vaiko labui. Taigi, apie vaiko teises ir pareigas reikia kalbėti ne tik su vaikais, jaunimu ar jaunais tėvais. Senjorai yra labai svarbūs vaiko gyvenime, nes jie yra išmintingi seneliai, draugiški kaimynai, geranoriški patarėjai“, – sako  G. Lipnevičius.

Pasak G. Lipnevičiaus svarbiausia iš VTAS gauta dovana  – Vaiko konstitucija. Nors jos skirtos penktokams, šeštokams, leidėjo nuomone, jas turėtų paskaityti visi.  Šias knygutes jis redakcijoje ir bendruomenės susibūrimo vietoje padės matomoje vietoje, kad užėję lankytojai – tiek vyresni, tiek vaikai –  galėtų paskaityti, pasidomėti, o vėliau gal net bus surengtas pokalbis bendruomenėje, kur bus aptartos vaiko teisės ir pareigos.

Šiuo metu G. Lipnevičius yra vienas pagrindinių ,,Radviliškio krašto bendruomenės“, ,,Radviliškio rajono paramos centro“, ,,Radviliškio verslininkų asociacijos“  vadovas ir rėmėjas, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, savaitraščių  ,,Radviliškio kraštas“ bei ,,Kuršėnų krašto žinios“ leidėjas.

Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje norėta įregistruoti ieškomą automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. Ukrainos pilietis, gimęs 1976 m., VĮ „Regitra“ Šiaulių filialo Radviliškio grupėje norėjo įregistruoti automobilį VW TOUREG, pagamintą 2008 metais, kurio valstybės registracijos liudijimas ieškomas Prancūzijos teisėsaugos institucijų.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio parduotuvėje iš pardavėjos pagrobti loterijos bilietai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. 18.20 val. Radviliškyje, Turgaus g., maisto prekių
parduotuvėje, nenustatytas vyras iš pardavėjos rankų pagrobė 22
loterijos bilietus ir pasišalino. Turtinė žala – 110 eurų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019