Volkswagen“ automobilių akcentai, kurie suteiks jaukumą rudens sezono metu

Ne paslaptis, jog pasibaigus vasaros sezonui užklumpa ruduo, kuris kartu su savimi atneša ne tik švelniai gelstančius medžius, tačiau taip pat ir gerokai šaltesnį orą, lietų, drėgmę. Prasidėję orų pokyčiai neretai reiškia ir tai, jog automobilių vairuotojams tenka tinkamai pasirūpinti savo transporto priemonėmis bei paruošti jas šaltajam metų laikui, kuris gali prasidėti visai netikėtai.

Nors dauguma vairuotojų yra pratę rudens metu keisti automobilio padangas, tačiau vertėtų atminti, jog tai yra ir daugiau akcentų, kuriais galima pasirūpinti prieš prasidedant žiemai. Žinoma, priešingai nei kokybiškų žieminių padangų komplektas, dauguma šių priedų nedaro visiškai jokios įtakos važiavimo saugumui, tačiau papildomą komfortą tai tikrai suteikia. Šiandien kartu su https://www.avkparts.lt specialistais aptarsime pačius populiariausius automobilio salono priedus, skirtus įvairiems „Volkswagen“ automobiliams, kurie prasidėjus rudens sezonui padės mėgautis patogiu ir komfortą užtikrinančiu vairavimu kiekviena dieną

Guminiai automobilio salono kilimėliai

  Kaip jau buvo minėta anksčiau, viena iš pačių pagrindinių rudens savybių – dažnas lietus, dėl kurio ne tik atsiranda balos, tačiau taip pat ir formuojasi purvas. Reguliariai naudojantis automobiliu lietingu laikotarpiu neišvengiamai ši drėgmė ir purvas tampa kasdieniu palydovu, kuris laikui bėgant įsigeria į automobilio salono kilimą ir tampa nemalonaus salono kvapo bei nuolat rasojančių langų priežastimi. Viso to galima paprastai išvengti pasirinkus guminius kilimėlius, kurie ne tik nepraleidžia drėgmės ir purvo, bet ir gali būti labai paprastai išplaunami. Trumpiau tariant, šaltuoju metų laiku guminiai kilimėliai yra kur kas universalesnis sprendimas, lyginant juos su įprastais medžiaginiais kilimėliais, todėl jų naudojimas yra rekomenduojamas.

  Šildomos sėdynės

  Akivaizdu, jog dauguma geresnės komplektacijos „Volkswagen“ automobilių šildomas sėdynes turi sumontuotas gamykliškai. Nepaisant to, vis dar pasitaiko atvejų, kad net ir naujesni automobiliai šio privalumo neturi. Dėl šios priežasties tokių automobilių vairuotojai negali džiaugtis papildomu komfortu šaltuoju metų laiku. Vis dėlto reikėtų atminti, jog šildomos sėdynės gali būti paprastai integruojamos į praktiškai bet kokį „Volkswagen“ automobilį. Taigi, kiekvienam vairuotojui, kurio „Volkswagen“ automobilyje nėra sėdynių šildymo funkcijos vertėtų pagalvoti apie tokį automobilio komplektacijos sprendimą dar prieš prasidedant žiemai. Tai yra sprendimas, kuris dažnam vairuotojui teikia bene didžiausią komfortą bei papildomą džiaugsmą vairuojant automobilį.

   Salono filtras

   Kai kurios vw dalys automobilyje turi būti keičiamos reguliariai, o salono filtras yra vienas tokių. Kalbant apie salono filtrą svarbu pabrėžti, jog automobilių vairuotojams tenka keisti salono filtrą tam, kad automobilio salone nebūtų nemalonaus kvapo bei jame nesikauptų drėgmė. Įprastai šis filtras yra montuojamas po priekiniu automobilio stiklu, o jo pakeitimas užtrunka vos kelias minutes. Automobilio salone besikaupianti drėgmė gali pridaryti žalos, tokios kaip pelėsis ar nemalonus kvapas. Žinoma, tam reikia nemažai laiko, tačiau vertėtų atminti, jog drėgmė salone taip pat lemia ir nuolatinį priekinio lango rasojimą. Šis reiškinys ne tik kelią milžinišką diskomfortą, tačiau taip pat ir gali daryti tiesioginę įtaką matomumui vairuojant. Trumpai tariant, nuolat ant lango besikaupianti drėgmė gali tapti prasto matomumo priežastimi, o tai – pavojinga.

    „Volkswagen“ automobilių vairuotojai turėtų atminti, jog rudens metu besikeičiantis oras bei sutrumpėjusios dienos daro tiesioginę įtaką automobilio vairavimo patogumui. Ruoštis šiam metų laikui reikėtų kaip įmanoma anksčiau, nes oro sąlygos dažnai nėra nuspėjamos ir ruduo pakeisti vasarą gali anksčiau nei planuota.

    Total
    0
    Dalinasi
    Related Posts