,,Radviliškio rajono paramos centro“ labdara pasiekė tris gyvenvietes

Nors vasara lepina karštais ir saulėtais orais, tačiau ,,Radviliškio rajono paramos centro“ savanoriai nesiilsi, o aktyviai dirba Radviliškio krašto žmonių gerovei.

Per savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė net tris gyvenvietės: Minaičius, Pakiršinį ir Linkaičius. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Pakiršinyje  – Daiva Vaitkevičienė, o Linkaičiuose – Romanas Pranys bei aktyvi Minaičių gyvenvietės  gyventoja Liuba Urakova.

Už labdaros atvežimo organizavimą skyrių vadovams bei minaitiškei yra nuoširdžiai dėkingi visi gyventojai, kuriems parama rūbais ir avalyne yra stipri parama ir prisideda prie jų kasdienio gyvenimo gerovės.
,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“.

Turintys nereikalingų, tačiau tinkamų naudoti daiktų, galite atnešti į ,,Radviliškio rajono paramos centrą“ adresu Dariaus ir Girėno 30, 3 aukštas (virš „Humanos“), nuo 9 iki 18 valandos. Rūbeliai turi būti švarūs ir tvarkingi, supakuoti į dėžes arba maišus, o buitinė technika  veikianti.
Telefonas pasiteiravimui 8 655 59 595.

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts