Gražiniečių sėkmė respublikiniame geografijos žinių konkurse ADVENTUR

Vasario 3 d. įvyko kasmetinis nacionalinis ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Labai džiugu, kad šiame konkurse puikiai sekėsi Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniams, kuriuos parengė geografijos mokytoja ekspertė Salvinija Vaičiūnienė. Mokiniai stropiai ruošėsi konkursui papildomų užsiėmimų metu, daug dirbo savarankiškai.

Konkurso prizininkėmis tapo net dvi Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokinės, kurios parodė puikias geografijos žinias. Aštuntokė Raminta Sipavičiūtė apdovanota II laipsnio diplomu, o šeštos klasės mokinė Adelė Dumskytė iškovojo III laipsnio diplomą. Kiti konkurse dalyvavę šios mokyklos mokiniai apdovanoti padėkomis.

Iš viso konkurse dalyvavo 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Kiekvienoje klasės kategorijoje išskirti I, II ir III laipsnio nugalėtojai.
Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, šiais metais nevyko paroda ADVENTUR, todėl konkursas vyko nuotoliniu būdu. Konkurso klausimai apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką.

„Man labai patiko išbandyti savo jėgas konkurse, nors klausimai tikrai nebuvo lengvi ir paprasti. Norėčiau, kad tokių konkursų būtų dar daugiau!“,- teigė Adelė Dumskytė, viena jauniausių konkurso dalyvių. Šis renginys yra įtrauktas į Neformaliojo švietimo centro Olimpiadų skyriaus renginių grafiką ir turi oficialaus renginio statusą, todėl tapti šio konkurso prizininku yra svarbus pasiekimas kiekvienam mokiniui ir džiaugsmas mokinius rengusiam mokytojui.

Salvinija Vaičiūnienė, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos geografijos mokytoja ekspertė

Total
0
Dalinasi
Related Posts