Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškyje lankėsi kandidatai į socialdemokratų partijos pirmininkus

Avatar

Paskelbta

data

Kovo 28 d. Radviliškio kultūros rūmuose vyko Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatų į partijos pirmininkus debatai. Debatuose dalyvavo trys kandidatai į partijos pirmininkus: M. Sinkevičius, A. Skardžius, M. Varaška.

Socialdemokratų partijos Radviliškio skyriaus pirmininkas K. Račkauskas susirinkusiems socialdemokratų partijos bičiuliams pristatė kandidatus ir paprašė jų keliais žodžiais apibūdinti savo, kaip kandidatų į partijos pirmininkus, programas.

Kandidatai pasisakė už tai, kad reikia į partijos gretas pritraukti kuo daugiau jaunimo, kelti socialdemokratų partijos prestižą bei gerinti viešąjį partijos įvaizdį.

„LSDP  27 metus buvo tai didžiausia valdančioji partija, tai didžiausia opozicijoje, o šiuo metu partija yra valdančiojoje  koalicijoje, tačiau mažumoje. Turime peržiūrėti, ką darėme blogai, kaip reikia savo klaidas ištaisyti“,- sakė A. Skardžius.

Pasak M. Sinkevičiaus, reikia kuo daugiau dėmesio skirti partijos skyrių stiprinimui rajonuose, stengtis kuo geriau ir aktyviau pasirodyti būsimuose savivaldos rinkimuose. „Rajonams reikia skirti lėšų savivaldos rinkimuose viešinimui, reklamai. Negalime skyrę tik po tūkstantį eurų tikėti pergalės“,- sakė M. Sinkevičius.

Kandidatai pritarė, kad reikia spręsti ir investicijų klausimus regionuose. „Šiuo metu visos investicijos skirstomos „eglutės“ principu: Klaipėda, Kaunas, Vilnius. Reikia ir regionuose ieškoti investuotojų, kurti darbo vietas, kad kuo mažiau išvažiuotų jaunimo“,- sakė ūkio ministras M. Sinkevičius. Pasak M. Varaškos, reikia skirti lėšų būsto naujinimui, kad po 20 metų turėtume kur gyventi, taip pat investuoti į vartojimo technologijas, kurios kuria darbo vietas.

Radviliškiečiai kandidatams turėjo klausimų. Vienas iš klausimų buvo, kaip jie žada kovoti su rajonų merais, kurie įsivaizduoja esantys carais. Pasak A. Skardžiaus, su tokiais asmenimis reikia kovoti, viešinti jų poelgius, besikertančius su LR įstatymais.

M. Sinkevičius

M. Varaška

1 Comment

1 Comment

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019