Radviliškyje lankėsi kandidatai į socialdemokratų partijos pirmininkus

Kovo 28 d. Radviliškio kultūros rūmuose vyko Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatų į partijos pirmininkus debatai. Debatuose dalyvavo trys kandidatai į partijos pirmininkus: M. Sinkevičius, A. Skardžius, M. Varaška.

Socialdemokratų partijos Radviliškio skyriaus pirmininkas K. Račkauskas susirinkusiems socialdemokratų partijos bičiuliams pristatė kandidatus ir paprašė jų keliais žodžiais apibūdinti savo, kaip kandidatų į partijos pirmininkus, programas.

Kandidatai pasisakė už tai, kad reikia į partijos gretas pritraukti kuo daugiau jaunimo, kelti socialdemokratų partijos prestižą bei gerinti viešąjį partijos įvaizdį.

„LSDP  27 metus buvo tai didžiausia valdančioji partija, tai didžiausia opozicijoje, o šiuo metu partija yra valdančiojoje  koalicijoje, tačiau mažumoje. Turime peržiūrėti, ką darėme blogai, kaip reikia savo klaidas ištaisyti“,- sakė A. Skardžius.

Pasak M. Sinkevičiaus, reikia kuo daugiau dėmesio skirti partijos skyrių stiprinimui rajonuose, stengtis kuo geriau ir aktyviau pasirodyti būsimuose savivaldos rinkimuose. „Rajonams reikia skirti lėšų savivaldos rinkimuose viešinimui, reklamai. Negalime skyrę tik po tūkstantį eurų tikėti pergalės“,- sakė M. Sinkevičius.

Kandidatai pritarė, kad reikia spręsti ir investicijų klausimus regionuose. „Šiuo metu visos investicijos skirstomos „eglutės“ principu: Klaipėda, Kaunas, Vilnius. Reikia ir regionuose ieškoti investuotojų, kurti darbo vietas, kad kuo mažiau išvažiuotų jaunimo“,- sakė ūkio ministras M. Sinkevičius. Pasak M. Varaškos, reikia skirti lėšų būsto naujinimui, kad po 20 metų turėtume kur gyventi, taip pat investuoti į vartojimo technologijas, kurios kuria darbo vietas.

Radviliškiečiai kandidatams turėjo klausimų. Vienas iš klausimų buvo, kaip jie žada kovoti su rajonų merais, kurie įsivaizduoja esantys carais. Pasak A. Skardžiaus, su tokiais asmenimis reikia kovoti, viešinti jų poelgius, besikertančius su LR įstatymais.

M. Sinkevičius
M. Varaška
Total
0
Dalinasi
Related Posts