Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kaip Jūs vertinate Radviliškio seniūnijų kelių būklę?

Avatar

Paskelbta

data

Vakar, apie 11 valandą kelyje Radviliškis-Voskoniai apsivertė krovininis automobilis. Atvykus greitoji suteikė medicininę pagalbą.

Kaip Jūs vertinate Radviliškio seniūnijų kelių būklę?

4 komentarai

4 Comments

 1. Avatar

  Ona

  2017 sausio 20 at 4:11

  Kol nieko neatsitinka tol kelių būklė niekam neįdomi!

 2. Avatar

  Donatas

  2017 sausio 22 at 9:40

  Nieko gero tie keliai iš viso, gaila pinigų visiems.

 3. Avatar

  Pociuneliskis

  2017 spalio 11 at 7:33

  Baisus keliai niekas nekreipia demesio
  Pociuneliai-pasakiai-valatkoniai
  Pohui musu walziai ant musu

 4. Avatar

  Vaida

  2017 lapkričio 29 at 21:14

  Kol buvo skemiu seniunijos seniune Rimkuviene,tai nors kazkiek tvarkingesni keliai buvo. O dabar kas darosi? Per pociunelius visiskai beveik neimanoma pravaziuoti per gilias duobes,o apie zvirkelius kalbant tai kazkoks siaubas. !!! Keliu niekas netvarko! O kas kompensuos automobiliu remontus?!?!

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškio centre užpultas ir sumuštas vyras

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio mieste vis labiau daugėja smurto artimoje aplinkoje atvejų, muštynių viešoje vietoje ir gatvėse užpultų žmonių. Šį kart- nepažįstami asmenys užpuolė neblaivų (2,39 prom.) vyrą, gimusį 1983 m.

Veiksmas vyko lapkričio 30 d. 3.25 val., Gedimino g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Nukentėjusiajam skubiai prireikė medikų pagalbos. Medikų apžiūros metu, vyrui buvo nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai, nuo smūgių į galvą vyrui buvo nustatytas smegenų sukrėtimas, sužalota galva. Taip pat nukentėjusiajam nustatyti šonkaulių lūžiai.

Už viešosios tvarkos pažeidimą ir sveikatos sutrikdymą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Asmenys, kurie prisipažįsta padarę baudžiamą nusikaltimą, gali būti nubausti viešaisiais darbais arba bauda, areštu ar laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Radviliškio rajone du broliai sumušė vyrą

Avatar

Paskelbta

data

Gruodžio 2 d. 13.00 val. gautas pranešimas, jog Radviliškio r., Acokavų k., namo kieme, broliai, gimę 2002 m. ir 2000 m., sumušė neblaivų (1,66 prom.) vyrą, gimusį 1969 m. Nukentėjusiajam dėl patirto išpuolio prireikė skubios medikų pagalbos. Nukentėjusysis dėl šonkaulio lūžimo, pilvo bei veido sumušimų išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019