Socialiniai tinklai

Aktualijos

Iš licėjaus jau atleista mokytoja

Avatar

Paskelbta

data

Rugsėjo mėnesį rajone duris atvėrė nauja ugdymo įstaiga. Privačiomis lėšomis finansuojamas „Pažinimo licėjus“ yra užregistruotas kaip gimnazijos tipo švietimo įstaiga. Tačiau jau trečia savaitė poilsio paskirties pastate mokiniai ugdomi neturint higienos paso. Šis dokumentas privalomas visoms mokykloms ir už tai gresia administracinė atsakomybė. Be to, nepraėjus porai savaičių, iš darbo buvo atleista mokytoja Vilma Mikalauskienė, kuri turėjo mokyti biologijos, chemijos ir fizikos dalykų.

Statyba pabaiga, bet higienos paso nėra

Remiantis portalo „Infostatyba“ informacija, Arimaičių kaime poilsio paskirties pastatas pastatytas ir rugsėjo 2 dieną buvo išduotas statybos užbaigimą patvirtinantis aktas. Dabartiniai teisės aktai nedraudžia poilsio paskirties pastatuose vykdyti kitų veiklų, tačiau būtinas higienos pasas. Savivaldybių ir valstybinių švietimo įstaigų vadovai verčiasi per galvą, kad įtiktų visuomenės sveikata besirūpinantiems specialistams. Nenuostabu, nes Sveikatos ministro patvirtintos higienos normos pakankamai griežtos, o ir numatytos baudos nėra menkos.

Nustatyti pažeidimai
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos ministerijos Radviliškio skyriaus vedėja Loreta Stirbienė patvirtino, kad „Pažinimo licėjui“ dar nėra išduotas higienos pasas. Rugsėjo 4 dieną įstaigai yra surašyta keletą pastebėjimų dėl neatitikimų teisės normų nuostatoms. Be to, dar laukiama rezultatų dėl triukšmo, tai yra matuojamas esamas triukšmo lygis, kuris neturi viršyti nustatytų normų. Tiesa, privačiai įstaigai duotas 45 kalendorinių dienų terminas pažeidimams pašalinti.

Atleista mokytoja
Garsiai reklamuotas privatus licėjus dėl geriausių mokytojų kolektyvo netikėtai pirmomis mokslo metų dienomis atleido vieną iš mokytojų. Atleista iš darbo biologijos, fizikos ir chemijos dalykų mokytoja V. Mikalauskienė per daug nenusimena ir sako turėsianti laiko magistrinio darbo parengimui. Tiesa, anksčiau dirbusi Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje, atleistoji neigia buvus bet kokiam konfliktui, nors patvirtina, kad atleidimas įvyko licėjaus administracijos iniciatyva.
Iš licėjaus administracijos nepavyko gauti jokio komentaro nei dėl higienos paso nesklandumų, nei dėl mokytojos atleidimo aplinkybių.

Marius Aleksiūnas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Neblaivus „zuikis“ ne tik norėjo apgauti kontrolierių, bet jį dar ir sumušė

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 1-osios ryte Šiauliuose, 4-ojo maršruto miesto autobuse, įvykęs incidentas tarp keleivio ir kontrolieriaus, baigėsi ikiteisminiu tyrimų dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Nusikalstama veika įtariamas neblaivus vyras (0,98 prom.) atsidūrė areštinėje, o bilietus tikrinęs kontrolierius – pas medikus. Jam diagnozuotas nubrozdinimas ir kaklo suspaudimas,po medikų apžiūros jis  gydosi ambulatoriškai.

Į Bačiūnų gatve važiavusį autobusą patikrinti, ar nėra juo važiuojančių „zuikių“, su kolege įlipo kontrolierius ir paprašė pateikti bilietus. Vienas keleivių, nuo kurio trenkė alkoholiu, kontrolieriui pateikė elektroninį bilietą, tačiau, jį nuskenavus, pastebėta, kad bilietas – lengvatinis. Kontrolierius paprašė keleivio pateikti galimybę naudotis tokiu bilietu suteikiantį dokumentą. Kai keleivis ėmė atsikalbinėti, atidžiau elektroninį bilietą apžiūrėjęs kontrolierius pastebėjo, kad jis priklauso ne vyrui, o moteriai. Keleivio buvo pareikalauta ne jam priklausantį elektroninį bilietą atiduoti kontrolieriui. Tačiau šis, pasakęs, kad  bilietas priklauso jo draugei, nesutiko su kontrolieriaus reikalavimu. Dėl to ir kilo konfliktas, pasibaigęs smurto protrūkiu.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato tyrėja, atliekanti ikiteisminį tyrimą, siekdama nustatyti tikslias įvykio aplinkybes,  prašo atsiliepti autobusu važiavusius ir konfliktą mačiusius keleivius ir paskambinti jai telefonu (8 700) 61454 arba parašyti elektroniniu paštu rasa. preimontiene@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškyje susimušė neblaivūs brolis ir sesuo

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 4 d., apie 02.00 val., Radviliškyje, M. Valančiaus g., name, tarpusavyje susimušė neblaivi (1.43 prom.) moteris, gim. 1973 m., ir neblaivus (1.85 prom.) jos brolis, gim. 1983 m. Į gydymo įstaigas jie nesikreipė. Abu sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019