Apsilankymas „Radviliškio krašto“ redakcijoje

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai drauge su mokytoja J. Plukiene lankėsi „Radviliškio krašto“ redakcijoje, kur savaitraščio leidėjas Gediminas Lipnevičius papasakojo apie laikraščio leidybą.

Redakcijoje gimnazistai sužinojo, kiek darbuotojų leidžia laikraštį, kad jį sudaro penki lankai (pirmo ir penkto lanko viena pusė yra spalvota). Į savaitraštį įdedama nedaug nuotraukų, nes reikia išspausdinti labai daug informacijos. Akcentuota, kad leidžiant laikraščius yra atsižvelgiama į skaitytojų pasiūlymus ir pageidavimus, kad nuo 2020 m. sausio mėnesio savaitraštyje atsirado kuponas, kurį užpildžius ir nunešus į redakciją galima nemokamai paskelbti savo, tai yra skaitytojo, skelbimą, užuojautą ar padėką. G. Lipnevičius nuoširdžiai atsakė į visus gimnazistų užduodamus klausimus.

Mokiniai per susitikimą gavo dovanų naujausius laikraščio numerius, jiems buvo pasiūlyta taip pat būti aktyviems, rašyti straipsnius ir siųsti į redakciją ar net įkurti žurnalistų būrelį mokykloje.

Laikraščio leidėjas akcentavo, kad labai svarbu, jog ir jauni žmonės prisidėtų prie laikraščio leidybos, išsakytų savo nuomonę, teiktų pasiūlymų.

Kamilė Gerulytė, 2C klasės gimnazistė

Total
0
Dalinasi
Related Posts