In memoriam Vladimirui Smirnovui

„…visas mano gyvenimas tebūna skirtas tarnauti žmonijai, saugosiu žmogaus gyvybę ir jos neliečiamumą nuo pat pradėjimo iki natūralios mirties…“

(iš Hipokrato priesaikos)

Gegužės 23 d. po ilgos ir sunkios ligos užgeso beveik penkis dešimtmečius gydymo įstaigai ir pacientams atidavusio gydytojo Vladimiro Smirnovo gyvybė.

Gydytojas V. Smirnovas gimė 1941 m. Leningrado apskrityje, Zarеčjos kaime. 1945 m. kartu su tėvais atkeliavo į Lietuvą ir apsigyveno Kaune. 1968 m. baigė Kauno medicinos institutą, įgijo terapeuto specialybę, buvo paskirtas dirbti Šeduvos ligoninės gydytoju. 1981 metais įgijo neurologo specialybę. Gydytojas V. Smirnovas nuo 1998 m. iki 2013 m. dirbo Šeduvos pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriumi. Gydymo įstaigoje šis medikas buvo pripažintas kaip kvalifikuotas, drąsus, sugebantis laiku ir tinkamai priimti reikiamą sprendimą. V. Smirnovas bet kuriuo paros metu atskubėdavo į pagalbą savo kolegoms, todėl buvo vertinamas ir jų, ir pacientų.

Atsakomybė darbe, filosofiškas požiūris į gyvenimą, sveikas gyvenimo būdas ir laisvalaikio pomėgiai medikui padėjo ilgai išlikti žvaliam ir energingam.

Didžiulę netektį patyrėme visi. Ji palietė ne tik Vladimiro artimuosius, kolegas, bet ir pacientus, kuriuos gydytojas gydė iki pat paskutinės akimirkos, kol tik galėjo, kol jo nepalaužė liga.

Total
0
Dalinasi
Related Posts