Gyventojai skundžiasi Kaštonų gatvėje – naujas šiukšlynas?

Radviliškiečiai redakcijai atsiuntė nuotraukas, įrodančias, kad Kaštonų gatvėje atsirado dar vienas nelegalus sąvartynas. Radviliškio miesto seniūnijos redakcija paklausė, ar jiems apie tai yra žinoma ir ar planuojama šią problemą spręsti.

Netvarką įsipareigojo sutvarkyti šiukšlių vežėjas

Iš persiųsto atsakymo matyti, kad paklausimas apkeliavo net kelias instancijas – seniūnijos vyriausiąjį inžinierių komunaliniam ūkiui Valdą Miliauską, VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrą, atliekų vežėją UAB „Ecoservice“. Pasirodo, dėl šios konteinerių aikštelės gyventojai seniūnijai skundėsi nuolat. Galiausiai Radviliškio rajono savivaldybės Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Viktoras Šmitas informavo, kad netvarkinga šiukšlių konteinerių aikštelė bus sutvarkyta kelių dienų bėgyje.

Informuojame, kad gyventojai, turintys pastebėjimų dėl ne vietoje verčiamų šiukšlių, neištuštinamų konteinerių, turėtų kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūnijas. Neradus geranoriško sprendimo su valdininkais, galite kreiptis į redakciją telefonu 8 606 82 602 arba el. paštu redakcija@radviliskiokrastas.lt

Savaitraščio „Radviliškio kraštas” informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts