„Greitoji“ skęsta skolose, o merui – dzin?


Paskutiniame Radviliškio rajono tarybos posėdyje konservatorė Irena Palionienė net kelis kartus kreipėsi į Tarybos pirmininką merą Vytautą Simelį, prašydama Radviliškio greitosios medicinos pagalbos centrui iš rajono biudžeto skirti 15 tūkst. eurų.

Meras į konservatorės Tarybos narės prašymą nekreipė dėmesio, todėl jis nebuvo nagrinėtas ir joks sprendimas dėl lėšų skyrimo  Greitosios medicinos pagalbos centrui nebuvo priimtas. Pasidarė smalsu, dėl kokios priežasties šiam centrui reikalingi pinigai – reorganizacijai vykdyti, kuri vyks liepos 1 dieną, šių lėšų būtų per mažai. Apie lėšų reikalingumą pasiteiravome laikinai einančios Greitosios medicinos pagalbos centro direktoriaus pareigas Virginijos Jasiūnienės.

„Prašėme Tarybos dėl galimybės prisidėti finansiškai (sudarytų apie 15 000 eurų) prie Greitosios medicinos pagalbos patirtų smarkiai padidėjusių (šildymo, komunalinių bei GMP automobilių išlaikymo) išlaidų kompensavimo. Šios sumos poreikis nesusijęs su Centro pertvarka, o susijęs su paslaugų ir prekių pabrangimu“,- atsakė V. Jasiūnienė.
Kol kas medikų prašymas neišgirstas, dėl lėšų skyrimo spręs jau naujoji Taryba.

,,Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts