Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškio muzikos mokyklos vokalinio ansamblio „AD LIBITUM“ triumfas Estijoje

Avatar

Paskelbta

data

 Radviliškio muzikos mokyklos merginų vokalinis ansamblis „AD LIBITUM“ (vadovai Inga Petrauskienė ir Rytis Borusevičius) 2017 metų lapkričio 24-27 dienomis išvyko į Estijos sostinėje Taline vykusį I tarptautinį konkursą “Christmas Star”, kurį organizavo Tarptautinis chorinio meno komitetas “Credo”.

Mūsų delegacija buvo įsikūrus Talino senamiestyje, kuriame jau nuo lapkričio 17 dienos šurmuliuoja Kalėdos – katedros aikštėje pasidabinusi puošni eglė ir margaspalvis kalėdų miestelis su dar nematytais kalėdų stebuklais, šventiškai nuteikė visą mūsų delegaciją. Organizatoriai mums parūpino itin įdomią ekskursiją po Talino senamiestį. Kolektyvas dalyvavo iškilmingame konkurso atidarymo koncerte. Ansamblio solistė Toma Saveljevaitė atliko įspūdingo grožio giesmę “Ave Maria”. Na o paskutinę viešnagės dieną skelbiamų rezultatų laukėme su nekantrumu. Ir ne veltui – I vieta  vokalinių ansamblių kategorijoje, o vakarinio pasirodymo Koncertų salėje “Estonia” metu, vykusio GRAND PRIX lošime, “AD LIBITUM” tapo konkurso nugalėtoju.

Radviliškio muzikos mokyklos atstovės namo parsivežė ne tik pirmąją vietą, GRAND PRIX apdovanojimą, bet ir geriausias emocijas, šiltus įspūdžius ir didžiulę patirtį.

 

                                                                                                                   Mokytoja Inga Petrauskienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi