Bendruomenės namuose senjorai vaišinami kava

Gruodžio 4 dieną „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose prasidėjo akcija „Kviečiame pasivaišinti kava“.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius nuo šiol kiekvieną pirmadienį, nuo 13 iki 13.45 valandos, kviečia senjorus į bendruomenės namus pasivaišinti gardžia kava, aptarti senjorams svarbius klausimus bei aktualias rajonui temas. Akcijos metu užimti žmones mielai sutiko senjorų skyriaus vadovė Rimantė Radavičienė, kuri kiekvieną pirmadienį lauks Radviliškio miesto ir rajono senjorų bendruomenės namuose ir vaišins kava.

Šią savaitę įvyko pirmasis susitikimas, į kurį susirinko gausus būrys vyresnio amžiaus bendruomenės narių. Visi susirinkusieji atsinešė ir vaišių: vieni sausainių, kiti saldainių, o Albertas Vitartas pavaišino netgi tortu, tad kavos popietė buvo itin gardi. Prie kavos puodelio ir vaišių stalo senjorai aptarinėjo aktualias rajonui temas, pasikalbėjo apie tolimesnę bendruomenės veiklą.

Bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius tiki, kad ši tradicija – pirmadienio popietę susirinkti bendruomenės namuose prie kavos puodelio – gyvuos tol, kol gyvuos bendruomenė.
Kitą pirmadienį laukiami ir tie, kurie galbūt nedrįso ar nespėjo ateiti.
„Draugiški pokalbiai ir karšta kava sukuria labai jaukią atmosferą – to labai reikia šaltomis žiemos dienomis. Tikiu, kad ne tiek kavos puodelis, bet senjorų laikas, praleistas kartu, – tai didžiausia kalėdinė dovana“,- sakė bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

Nuoširdžiai dėkojame „Radviliškio krašto bendruomenės“ senjorų skyriaus vadovei Rimantei Radavičienei už skiriamą savo brangų laiką Radviliškio gyventojams, o gardžią kavą Jums dovanoja Gediminas Lipnevičius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts