Paminėtas vyriausio bendruomenės nario jubiliejus


Rugpjūčio 4 d. buvo paminėtas garbus bene vyriausio „Radviliškio krašto bendruomenės“  nario Viktoro Vasilkevičiaus 90-mečio jubiliejus.

Jubiliatas yra aktyvus bendruomenės narys. Jis –  ilgametis AB „Lietuvos geležinkeliai. Radviliškio lokomotyvų depas” darbuotojas, asociacijos  „Bočiai“ narys, pelnęs „Kultūringiausio Radviliškio krašto vairuotojo“  titulą, Radviliškio miesto muzikos ansamblių ir chorų narys, daugkartinis „Lietuvos dainų šventė“ dalyvis.
Jubiliejaus šventėje buvo prisiminta jubiliato biografija, jam įteikta simbolinė austa jubiliejaus juosta, o svečiai supažindinti su pagrindiniais pasaulio ir Lietuvos įvykiais, įvykusiais 1928-aisiais – jubiliato gimimo metais.
Jubiliatą V. Vasilkevičių taip pat pasveikino Lietuvos pensininkų sąjunga, jam  Lietuvos nepriklausomybės 100-mečio atminimo medalį  įteikė pensijų bendrijos „Radviliškio bočiai“ pirmininkė Rimantė Radavičienė.
Šventėje  skambėjo liaudies muzika, kurią akordeonu atliko ir pats jubiliatas. Jubiliejaus šventėje taip pat dalyvavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius ir bendruomenės nariai – jie  jubiliatui nuo bendruomenės įteikė padėkos raštą už viso gyvenimo nuopelnus.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts