Bendruomenės „Rudenėlio šventė“ sugriaudėjo Vėriškiuose

Lapkričio 9 dieną „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai kartu su pirmininku Gediminu Lipnevičiumi dalyvavo Vėriškių kultūros namuose vykusioje „Rudenėlio šventėje“. „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriuje į šventę susirinko gausus būrys narių iš Radviliškio, Šeduvos, Daugėlaičių, Tyrulių, Miežaičių, Gražionių, kitų gyvenviečių ir, aišku, vėriškiečių.
Rudens dieną bendruomenės narius, atvykusius į Vėriškius, šalia Vėriškių kultūros namų  pasitiko „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė su vyru Rimu Mockumi.
Sugužėjus visiems susirinkusiesiems į Vėriškių kultūros namų salę, „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius padėkojo visos bendruomenės vardu R.Mockienei ir jos šeimai už aktyvią veiklą, už nesavanaudiškumą, bendruomeniškumo skatinimą bei už suteiktą pagalbą Vėriškių bendruomenės nariams. Vėriškių skyriaus vadovei Romai Mockienei, jos dukroms Agnei Poškienei bei  Astai Bandžinskienei  buvo įteiktos gėlių puokštės, o nuolatiniam švenčių rėmėjui bei pagalbininkui Rimui Mockui įteikta atminimo dovanėlė. Šventės organizatoriams padėkojo ir kitų bendruomenės skyrių vadovai.

Visko buvo daug: gausiomis vaišėmis nukrauti stalai, šventės dalyviai skanavo saldumynų, vaisių; vaišinosi  kava, arbata ir kitomis gėrybėmis.
Prie vaišių stalo netrūko ir dainų. Ansamblis iš Panevėžio „Aukštaitija“ neleido nuobodžiauti, taip pat šventės dalyvius linksmino šeduvių ansamblis „Verdenė“, vadovaujamas V.Bonderievo. Muzika skambėjo visos šventės metu, netrūko nei dainų, nei šokių. Šoko, linksminosi visi kartu: ir jaunimas, ir senjorai. O poilsio minutėmis vyko pokalbiai apie „Radviliškio krašto bendruomenės“ buvusią ir būsimą veiklą, keliones.

Bendruomenės pirmininkas G. Lipnevičius padėkojo apsilankiusiems Vėriškiuose, „Rudenėlio šventėje“: bendruomenės pirmininko pavaduotojai V.Aleknienei, bendruomenės senjorų skyriaus vadovei R. Radavičienei, Šeduvos skyriaus vadovei M. Bakovienei,  Daugėlaičių skyriaus vadovei R. Dzindzelėtienei, Miežaičių skyriaus pavaduotojai O. Kazlovskajai, Kalnelio Gražionių skyriaus vadovei T. Kojelienei, Tyrulių skyriaus pavaduotojai A. Repinskienei, visiems kitiems atvykusiems nariams, šventės organizatoriams bei šeimininkams: Vėriškių skyriaus vadovei Romai Mockienei, jos vyrui Rimui už paramą šventei, bei jų dukroms Agnei ir Astai ir visiems vėriškiečiams, dalyvavusiems bei rengusiems gražią „Rudenėlio šventę“.
„Džiugu, kad žmonės nori susitikti, kad tas noras kasmet vis stiprėja, o bendruomenė vis didėja. Nuoširdus ačiū Vėriškių skyriaus vadovei Romai Mockienei už smagią bei skambią šventę ir už suteiktą galimybę visiems pasibūti kartu. „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus organizuota šventė tampa tradicine ir didžiausia metų švente Vėriškiuose“,- sakė bendruomenės pirmininkas G.Lipnevičius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts