Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Ar Kontrolės komitetas bus veiksnus?

Avatar

Paskelbta

data

Naujai išrinkta Taryba patvirtino Kontrolės komitetą. Jam vadovauti paskirtas socdemas Kazimieras Račkauskis, kurio pavaduotoju išrinktas „valstietis“ Kęstutis Dambrauskas. Dar jame yra konservatorius Eugenijus Pranevičius ir „darbietė“ Zita Žvikienė.
Deja, pirmas blynas komitetui gerokai prisvilo. Komitetui buvo perduotas gyventojo skundas dėl „Radviliškio šiluma“ veiksmų. Kaip jau yra įprasta Radviliškio rajono savivaldybėje, trečiadienį į komiteto posėdį nesivargino atvykti du nariai – K. Dambrauskas ir E. Pranevičius. Jie, matyt, nesibodi be reikalo gaišinti kitų asmenų laiką. Neatvykus šiems nariams, posėdis neįvyko.
Be to, skundo nagrinėjimas dabar užtruks, nors rezultatų laukia tūkstančiai Savivaldybės įmonės paslaugomis besinaudojančių vartotojų. Neabejotinai, skundas neaiškiomis aplinkybėmis padidėjusio šilumos energijos poreikio daugiabučiuose reikalauja specifinių žinių, gal tai išgąsdino politikus? Komitetui pirmininkaujantis K. Račkauskis tarsi netyčia mestelėjo pastabą, esą, dabar netinkamas metas skundus rašyti ir juos nagrinėti.
Tad keistai gaunasi pagal socialdemokratų partijos skyriaus  pirmininką – pasirodo, gyventojams iškilusias problemas spręsti yra tinkamas ir netinkamas laikas.

Marius Aleksiūnas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019