Ar Kontrolės komitetas bus veiksnus?

Naujai išrinkta Taryba patvirtino Kontrolės komitetą. Jam vadovauti paskirtas socdemas Kazimieras Račkauskis, kurio pavaduotoju išrinktas „valstietis“ Kęstutis Dambrauskas. Dar jame yra konservatorius Eugenijus Pranevičius ir „darbietė“ Zita Žvikienė.
Deja, pirmas blynas komitetui gerokai prisvilo. Komitetui buvo perduotas gyventojo skundas dėl „Radviliškio šiluma“ veiksmų. Kaip jau yra įprasta Radviliškio rajono savivaldybėje, trečiadienį į komiteto posėdį nesivargino atvykti du nariai – K. Dambrauskas ir E. Pranevičius. Jie, matyt, nesibodi be reikalo gaišinti kitų asmenų laiką. Neatvykus šiems nariams, posėdis neįvyko.
Be to, skundo nagrinėjimas dabar užtruks, nors rezultatų laukia tūkstančiai Savivaldybės įmonės paslaugomis besinaudojančių vartotojų. Neabejotinai, skundas neaiškiomis aplinkybėmis padidėjusio šilumos energijos poreikio daugiabučiuose reikalauja specifinių žinių, gal tai išgąsdino politikus? Komitetui pirmininkaujantis K. Račkauskis tarsi netyčia mestelėjo pastabą, esą, dabar netinkamas metas skundus rašyti ir juos nagrinėti.
Tad keistai gaunasi pagal socialdemokratų partijos skyriaus  pirmininką – pasirodo, gyventojams iškilusias problemas spręsti yra tinkamas ir netinkamas laikas.

Marius Aleksiūnas

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts