Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Medžioklinių šunų varžybos

Avatar

Paskelbta

data


Sausio 13-14 dienomis Radviliškio r. „Kruojos“ medžiotojų būrelio plotuose, Linkaičių ir Mažuolių miškuose, įvyko pirmieji Lietuvoje medžioklinių šunų bandymai su šernu laisvėje (natūraliomis sąlygomis) pagal Rusiškas (RKF) laikų varžybų taisykles, kurios Lietuvos kinologų draugijos buvo patvirtintos rugsėjo mėnesį.Teisėjai, turintys teisę teisėjauti  šiuose bandymuose, patvirtinti tik sausio pradžioje.

Dalyvavo 4 komandos, tai: „Stumbro“ m.b.-pora,  „Kruojos“ m.b.- pora,  „Gražionių“ m.b.-pora,  „Kruojos“  m.b.-vienetas.  Sidabravo medžiotojų būrelio  komanda neatvyko.
Iš 4 dalyvavusių komandų (3 poros ir 1 vienetas) iškovotas vienas  III laipsnio diplomas, jį pelnė Rusų europinė laika Nike, surinkusi  68 balus.
Per dvi dienas sumedžioti 3 elniai ir 8 šernai. Visų dalyvių vardu dėkojame „Kruojos“  būrelio valdybos pirmininkui Ernestui Mončauskui, suorganizavus puikų renginį. Ačiū teisėjams, dalyviams,  visiems medžiotojams už kantrybę. Visiems linkime sėkmės populiarinant medžioklinę šunininkystę. Gaila, kad tokių renginių nebeorganizuoja mūsų medžiotojų ir žvejų draugija.

Rajono medžiotojų informacija

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019