ANT VESTUVIŲ STALO NE TIK MAISTAS

Vestuvės yra tituluojamos didžiausia gyvenimo švente, todėl norisi, kad ši šventė būtų tobula iki pačių mažiausių smulkmenų. Nei viena meilės šventė neapsieina be šventinio stalo, suburiančio visus šventės dalyvius draugėn. Vestuvių papuošimai, įskaitant vestuvių stalo papuošimus, gali būti įvairūs. Tinkamai parinkti papuošimai šventės stalui suteiks prabangos, elegancijos ir unikalumo prieskonį.

Vestuvinio stalo dekoravimas gėlėmis

Vienas dažniausiai pasitaikančių vestuvių stalų dekoravimo būdų yra jų puošimas įspūdingomis gyvų gėlių kompozicijomis, savo grožiu užburiančiomis gėlių girliandomis, kukliomis puokštelėmis arba žydinčiomis medžių, krūmų šakelėmis. Gėlių ar kitų augalų rūšies pasirinkimas bei jų kiekis – skonio ir vestuvių biudžeto klausimas. Šventės stalo dekorui patartina rinktis gėles, kurios nebūtų pernelyg trapios ir lepios.

Vestuvių stalo dekoravimas šviečiančiais elementais

Vestuvių stalas gali būti dekoruojamas ir tokiomis šviečiančiomis detalėmis, kaip žvakės, įvairios lemputės, lemputės-vielutės, žibintai ir t. t. Tokios detalės padeda sukurti jaukią, romantišką aplinką, puikiai atitinkančią gražiausiai meilės dienai skirtą tematiką. Žvakės ir kiti minėti vestuvių stalo dekoro elementai puikiai atrodo ir kompozicijose su gyvomis gėlėmis ar kitais augalais.

Renkantis žvakes vestuvių stalui, atkreipkite dėmesį į tai, kad jų aukštis turėtų būti toks, kad jos neužstotų priešais sėdinčio vestuvių puotos dalyvio. Žmonės nėra pakantūs jų uoslei nemaloniems kvapams, todėl rinkdamiesi natūralias ar iš kitų medžiagų pagamintas žvakes turėtumėte šį faktą taip pat turėti omenyje. Klasikinės ilgos žvakės atrodo iš tiesų įspūdingai, tačiau, savaime suprantama, degdamos jos tirpsta ir varva, todėl kyla pavojus, kad vašku galima sugadinti ne tik staltieses, bet ir šventės dalyvių rūbus. Žinoma, tai jokiu būdu nereiškia, kad tokių žvakių vertėtų vengti. Savo šventei galite rinktis ir šio tipo žvakes, svarbu, kad jos būtų įkomponuotos taip, kad niekam nekeltų pavojaus. Didžiosios gyvenimo šventės stalas gali būti dekoruojamas ir kokybiškomis, patrauklių dizainų, spalvų bei dydžių led žvakėmis. Šios žvakės netirpsta, nevarva, jų neįmanoma užpūsti, todėl visos šventės metu jos patikimai atliks savo darbą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts