Žaislotekoje veikia lopšelio-darželio „Eglutė“ auklėtinių paroda

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Žaislotekoje veikia miesto lopšelio-darželio „Eglutė“ „Spinduliukų“ grupės vaikų darbelių paroda „Žiema žiemužė“. Parodoje eksponuojami išskirtiniai kalėdiniai žaislai, piešiniai ir kita žiemiška atributika. Darbelius vaikai darė padedami auklėtojų ir tėvelių. Parodos kuratorė – vyresnioji auklėtoja Rasa Rudzitė. Žaislotekoje parodą galima lankyti iki gruodžio 30 d.

Bibliotekoje šventė Draugo dieną

 Lapkričio 30 dienos popietę Žaislotekoje buvo minima Draugo diena. Su vaikais apie jų vaikystės, kiemo, klasės draugus kalbėjosi bibliotekininkės. Visi susirinkę diskutavo, kas geriau: turėti daug draugų, ar vieną? Žaislotekos lankytojas Astijus pareiškė, kad geriau turėti vieną, bet tikrą draugą. Vaikai sakė, kad draugas reikalingas visiems: ir mažiems, ir dideliems. Su draugais gera žaisti, kalbėtis, o kartais ir liūdėti. Draugystė padeda vaikams augti, pažinti pasaulį, dalintis paslaptimis ar tiesiog gerai leisti laiką.

Žaisloteka taip pat turi šaunių draugų: ir suaugusiųjų, ir vaikų. Vieni jų dovanoja savo jau „išaugtus“ žaislus, kiti – geranoriškai padeda bibliotekininkėms vykdant Žaislotekos veiklą. Už dovanotus žaislus bei pagalbą renginiuose vaikams Draugo dienos progas buvo įteiktos padėkos. Vėliau vaikai klausėsi eiliuotos pasakos apie draugystę, vaišinosi draugystės pyragu, saldainiais. Kaip sakoma: „Neturėdamas draugų – nesidžiaugsi pyragu“.

Viešosios bibliotekos informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts