Socialiniai tinklai

Aktualijos

Sausio 13-osios minėjimas Vainiūnų bibliotekoje

Avatar

Paskelbta

data

Vainiūnų bibliotekoje, kaip ir kasmet, buvo minima Laisvės gynėjų diena. Sausio 12-osios rytą degančių žvakučių liepsnelės languose bylojo, jog Vainiūnų biblioteka prisijungė prie pilietinės akcijos “Atmintis gyva, nes liudija,” prisiminė ir paminėjo prieš 27 metus Lietuvos piliečių vieningą siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę ir bendrą pilietinę poziciją.

Vėliau bibliotekoje vyko popietė Laisvės gynėjų atminimui, kurios metu  prisiminėme tuos skaudžius Lietuvos istorijos įvykius. Bendruomenės pirmininkė perskaitė žuvusiųjų pavardes, jie buvo pagerbti tylos minute.  Juk 1991-ųjų metų sausio 13-osios įvykiai nusinešė 14 gyvybių. Po mirties jie apdovanoti Vyčio Kryžiaus ordino Didžiuoju Kryžiumi. Plačiau apie tai papasakota išleistuose stenduose. Skaitytojai vaikai piešė piešinius šiai pilietinei “Atmintis gyva, nes liudija“ akcijai. Kūrėme stendus. Logopedė Gitana Ryšienė skaitė eilėraščius, bibliotekos vedėja papasakojo daugiau faktų bei istorinių detalių apie sausio 13-osios tragišką naktį.

Sausio 13-oji – tai ne tik tragedijos paminėjimo diena. Tai diena, simbolizuojanti lietuvių tautos vienybę, stiprybę ir sugebėjimą apginti savo mylimą kraštą. Juk laisvė – tai atsakomybė, įstatymas, pareiga, tai galimybė patiems pasirinkti savo gyvenimo kelią. Apginti savo bei savo vaikų ateitį ir išsaugoti tapatybę galime tik apgynę ir išsaugoję laisvę.

                                                                                                                           E.Ryšytė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019