Socialiniai tinklai

Aktualijos

Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas

Avatar

Paskelbta

data


„Viešbučio darbuotojas 2018“

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Viešbučio darbuotojas 2018“.

Konkurse dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal viešbučio darbuotojo specialybės profesinio mokymo programą, iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Utenos regioninio profesinio mokymo centro, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro.

Konkurso atidarymo metu sėkmės ir gerų rezultatų palinkėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė ir praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas. Renginį vedusi neformaliojo ugdymo organizatorė Gintarė Nausėdienė pristatė viešbučio darbuotojo specialybės konkurso dalyvius, svečius, vertintojus, palinkėjo sėkmės atliekant užduotis. Dalyvius muzikiniais kūriniais pasveikino Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai.

Vertinimo komisiją sudarė: Goda Pranytė, viešbučio restorano Central Hotel Radviliškis administratorė, Jolanta Beržonskienė, J. Beržonskienės kaimo sodybos „Pušyno vila“ vadovė ir Viktorija Savickė, viešbučio restorano Central Hotel Radviliškis vadovė.

 Konkurso dalyviai pristatė paruoštas namų užduotis, atliko specialybės įgūdžių testą, dalyvavo komandinėse lovų klojimo, stalo „Vakarienė dviems“ varžybose.

Konkurso metu mokinius lydėjusiems profesijos mokytojams organizuota edukacinė išvyka į Šeduvos skyriaus žirgyną ir Šeduvos Malūną.

Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurse „Viešbučio darbuotojas 2018“ trečioji vieta atiteko Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos mokinių komandai: Ingai K. ir Gabijai M.

Antrąją vietą užėmė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda: Evelina D. ir Mindaugas P.

Pirmąją vietą laimėjo Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro komanda: Selena K. ir Akvilė R.

  Mokiniai apdovanoti diplomais, taurėmis ir atminimo dovanėlėmis. Už puikiai atliktas užduotis įteiktos nominacijos: „Originaliausias prisistatymas“ – Utenos regioniniam profesinio mokymo centrui, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrui už praktinę užduotį „Lovos klojimas“, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui – už geriausiai atliktą teorinį (žinių) testą, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai – už praktinę užduotį „Vakarienės stalo serviravimas“.

  Visų mokyklų komandoms už dalyvavimą nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Viešbučio darbuotojas 2018“ įteiktos Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro padėkos.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir vertinimo komisijai.

Vyresnioji profesijos mokytoja Roma Baltrukonienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019