Socialiniai tinklai

Aktualijos

Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas

Avatar

Paskelbta

data


„Viešbučio darbuotojas 2018“

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Viešbučio darbuotojas 2018“.

Konkurse dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal viešbučio darbuotojo specialybės profesinio mokymo programą, iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Utenos regioninio profesinio mokymo centro, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro.

Konkurso atidarymo metu sėkmės ir gerų rezultatų palinkėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė ir praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas. Renginį vedusi neformaliojo ugdymo organizatorė Gintarė Nausėdienė pristatė viešbučio darbuotojo specialybės konkurso dalyvius, svečius, vertintojus, palinkėjo sėkmės atliekant užduotis. Dalyvius muzikiniais kūriniais pasveikino Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai.

Vertinimo komisiją sudarė: Goda Pranytė, viešbučio restorano Central Hotel Radviliškis administratorė, Jolanta Beržonskienė, J. Beržonskienės kaimo sodybos „Pušyno vila“ vadovė ir Viktorija Savickė, viešbučio restorano Central Hotel Radviliškis vadovė.

 Konkurso dalyviai pristatė paruoštas namų užduotis, atliko specialybės įgūdžių testą, dalyvavo komandinėse lovų klojimo, stalo „Vakarienė dviems“ varžybose.

Konkurso metu mokinius lydėjusiems profesijos mokytojams organizuota edukacinė išvyka į Šeduvos skyriaus žirgyną ir Šeduvos Malūną.

Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurse „Viešbučio darbuotojas 2018“ trečioji vieta atiteko Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos mokinių komandai: Ingai K. ir Gabijai M.

Antrąją vietą užėmė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda: Evelina D. ir Mindaugas P.

Pirmąją vietą laimėjo Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro komanda: Selena K. ir Akvilė R.

  Mokiniai apdovanoti diplomais, taurėmis ir atminimo dovanėlėmis. Už puikiai atliktas užduotis įteiktos nominacijos: „Originaliausias prisistatymas“ – Utenos regioniniam profesinio mokymo centrui, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrui už praktinę užduotį „Lovos klojimas“, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui – už geriausiai atliktą teorinį (žinių) testą, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai – už praktinę užduotį „Vakarienės stalo serviravimas“.

  Visų mokyklų komandoms už dalyvavimą nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Viešbučio darbuotojas 2018“ įteiktos Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro padėkos.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir vertinimo komisijai.

Vyresnioji profesijos mokytoja Roma Baltrukonienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Dingo moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities  policijos  Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Violetos Pyragienės, gimusios 1964 m.

Moteris liepos 15 d. 12.00 val. iš namų išvažiavo geltonos spalvos automobiliu „Volkswagen Transporter“, HCS531, ir iki šiol negrįžo. Jos požymiai: apie 165 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, plaukai trumpi, dažyti violetine ir balta spalvomis

Jei turite informacijos apie dingusią moterį ar pastebėsite automobilį, kuriuo ji išvažiavo, paskambinkite Šiaulių miesto ir rajono policijos  komisariato pareigūnams telefonu (8-657) 71264 arba parašykite  elektroniniu  paštu sandra.jake@policija.lt.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šelmių šelmavonės

Avatar

Paskelbta

data

Sušilus orams, saulutė dar labiau įkaitino ir “Šelmių” bei “Verpetukių” kraują.

Ypatingai šiltai ir smagiai atšokę tarptautiniame linijinių ir kantri šokių festivalyje ,,Draugystės tiltas—2019″ Palangoje, šokėjai prisiminė, kad yra liaudies tradicijų puoselėtojai ir karštomis širdimis šokdami šventė Rasos ir Joninių šventes su Karčiamų ir Alksnupių bendruomenėmis, bet tai buvo tik gera pradžia. Liepos 3-7 dienomis Šiauliuose vyko  8-tasis Tartautinis folkloro festivalis-konkursas “Saulės žiedas”, kurį globoja netik Lietuvos kultūros institucijos, bet ir Europos  prestižinės FIDAF IR IOV  folkloro organizacijos. Neišsigandę labai aukštus reitingus turinčio festivalio ir puikių kolektyvų iš  10 pasaulio šalių “Šelmiai” bei “Verpetukės” šoko pagrindinėse festivalio scenose, liaudies šokių mokinimo vakaruose bei smagiuose naktišokiuose, o tašką “Šelmiai” ir “Verpetukės” žada padėti liepos 17-22 d. dalyvaudami ,,Europeade -2019″ Frankenberge( Ederis) Vokietijoje, kur susirinks apie 5,500 dalyvių iš 30 Europos šalių. Čia nebus taip baisu, nes “Šelmiai” ir “Verpetukės” dalyvauja Europeadose nuo 2003 metų ir atstovavo Radviliškį bei Lietuvą Ispanijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Danijoje, Prancuzijoje, Latvijoje ir 2009 metais Lietuvoje, Klaipėdoje. Beje 2020 metų Europeade vėl vyks Klaipėdoje. Karščio ir šelmiškumo nepraradome ir važiuosime su dideliu noru ir ryžtu.palinkėkite mums gero kelio ir jei busite tomis dienomis Frankenberge ateikite mums ir kitiems dalyviams paploti. Kartu praleisime puikų laiką.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019