Vinco Kudirkos progimnazijoje startuoja ROBOTIKOS būrelis

Nuo Spalio 1 d. progimnazijos Indigo mieste startuoja Robotikos būrelis. Robotikos būrelio vadovė, informacinių technologijų mokytoja Irma Jančauskienė liko maloniai nustebinta vaikučių, užsiregistravusių į būrelį,gausos.

Iš viso priimti 36 Lego ir robotukų mylėtojai. Užsiregistravusiejivaikai suskirstyti pagal amžiaus grupes: priešmokyklinukų grupė, 1-2  ir 3-4 klasės. Mokytoja dirba pagal 4Cmetodiką, kuri skatina bendravimą perįvairius žaidimus, konstravimą, vaikai atlieka laisvas kūrybiškumoužduotis,  programuoja robotus, ugdokomandinio darbo įgūdžius,  pristatosukurtus modelius būrelio draugams.

Kiekvienas robotikos užsiėmimas turi temą. Vadovaudamiesi tema vaikai kuria robotą ir jį užprogramuoja. Mokytoja su vaikais aptaria jų kūrinius, pasiaiškina, kas pavyko ir ką būtų galima patobulinti.

Progimnazijos direktorė Rasa Dagienė labai džiaugiasi, kad galime pasiūlyti veiklą, skirtą jaunųjų inžinierių loginiam mąstymui ir kūrybiškumui vystyti, techninių gebėjimų ir komandinio darbo skatinimui. Pasak specialistų, robotikos būrelių nauda vaikui yra didžiulė ir neabejotina.

 Edukacinio centro bibliotekininkė V. Šiaudvytienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts