Vėriškiuose išrinkta nauja „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovė

 

Pakeitus gyvenamąją vietą buvusiai Vėriškių skyriaus vadovei Agnei Mikutavičiūtei, išrinkta nauja „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovė Vėriškių gyventojams. Šio skyriaus vadovė perduos vėriškiečiams, bendruomenės nariams, aktualią informaciją apie renginius, keliones, derins labdaros atvežimą.

„Radviliškio krašto bendruomenės“  Vėriškių skyriaus vadove tapo Roma Mockienė. Moteris aktyviai dalyvauja bendruomenės organizuojamuose renginiuose, tarp jų kalėdiniame  bei  rankdarbių turgeliuose, pirmoji užsiregistravo ir į „Velykinį turgelį“.

Roma – aktyvi moteris, norinti bendrauti ir padėti savo kaimo žmonėms. Ji ne tik informuos žmones apie bendruomenės veiklą, bet ir organizuos labdaros atvežimą,  koordinuos „Radviliškio rajono paramos centro“ veiklą, derins pagalbą nukentėjusiems nuo įvairių nelaimių bei negandų.

Ši aktyvi vėriškietė prisideda prie didžiausio Radviliškio miesto ir rajono savaitraščio „Radviliškio kraštas“ platinimo savame krašte.

„Dėkoju Agnei Mikutavičiūtei, daug prisidėjusiai prie „Radviliškio krašto bendruomenės“  veiklos Vėriškiuose bei padėjusiai Vėriškių kaimo gyventojams. Agnė suorganizavo ne vieną labdaros pristatymą į gyvenvietę, už ačiū jai. Tikiuosi, kad išrinkus naują vadovę Romą Mockienę, Vėriškių kaimo gyventojai taps dar aktyvesni ir aktyviai dalyvaus „Radviliškio krašto bendruomenės“ veikloje. Nors bendruomenė dar labai jauna, jai dar nėra nei metų, mes labai džiaugiamės, kad narių skaičius sparčiai artėja prie tūkstančio. Kasdien prisijungia vis daugiau aktyvių žmonių, galvojančių ne tik apie save, bet ir norinčių padėti kitiems“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ bei „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts