Bendruomenės širdingas susitikimas su Druskininkų meru

Balandžio 19-22 dienomis Druskininkai kviečia visos Lietuvos gyventojus į Pavasario šventę. Pagrindinis šventės akcentas – Vijūnėlės parke žiedus skleidžiantys apie pusė milijono narcizų – japoniškų sakurų fone. Būtent šioje grožio, įkvėpimo ir harmonijos oazėje vyko daugybė nemokamų renginių, skirtų įvairaus amžiaus žiūrovams.
Įspūdinga narcizų jūra – tai kerintis, kvapą gniaužiantis reginys, kuriuo pasigrožėti ir įsiamžinti nuo 2012 metų skuba ir druskininkiečiai, ir svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio.
Idėja apsodinti baltais kvapiais narcizų žiedais vieną gražiausių Druskininkų vietų – Vijūnėlės parką – kilo Druskininkų savivaldybės merui Ričardui Malinauskui, viešint Briuselyje. Pirmieji 130 tūkstančių narcizų buvo pasodinti 2011 metų rudenį.
2012 metais šalia pėsčiųjų tako, skiriančio Druskonio ežerą ir Vijūnėlės tvenkinį, pasodinta 20 japoniškų sakurų.
„Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai Alma ir Jakov Karsten  išvyko aplankyti šios nuostabios gėlių šventės, o taip pat susitarė dėl vizito pas Radviliškio rajone gyvenusį Druskininkų merą, kuris mielai sutiko juos priimti.  
Į susitikimą su meru R. Malinausku radviliškiečiai atvyko ne tuščiomis –  nuo „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininko Gedimino Lipnevičiaus ir visų  narių vardu nuvežė Druskininkų merui lauktuvių – radviliškietiškos ruginės naminės duonos, dekoruotos rugio varpa. 
„Druskininkų  savivaldybės mero tėvas V. Malinauskas buvo pirmaujančio Radviliškyje „Draugo“ kolūkio pirmininku ir mūsų tėvai jį pažinojo. Mums labai norėjosi  jam atvežti  iš gimtojo  krašto nors mažą lašelį šilumos. Nors jo sūnus, Druskininkų meras R. Malinauskas, balandžio 19 dieną buvo labai užimtas – laukė apsilankant ministro pirmininko S. Skvernelio, tačiau mielai mus priėmė pokalbiui. Pokalbio metu buvo prisiminti seni laikai, vaikystė ir jaunystė, praleista Radviliškio rajone,“- pasakojo A. ir J. Karsten.
Pokalbio su Druskininkų meru metu prisiminėme jo gimtinę, tėvuką, senus laikus. Meras norėjo, kad pačiam jo tėvui perduotume linkėjimus, tačiau tėvukas į skambutį neatsiliepė: sako triūsia turbūt prie bitelių. Išlydėti buvome su lauktuvėmis: kad nesirgtume, įdėjo dzūkiškos stiprios trauktines, o prie arbatos – saldainių „Druskininkai“. Visi trys susigraudinome, nes šiais laikais retokai gali išgirsti gerą žodį, pasinerti į malonius prisiminimus. Meras perdavė linkėjimus „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui ir visiems nariams“,- pasakojo radviliškiečiai.

„Radviliškio krašto“ informacijaTotal
0
Dalinasi
Related Posts