Vaikų dienos centro išvyka

 Baigiantis vasaros atostogoms Pociūnėlių miestelio bendruomenės Vaikų dienos centro “Spindulėlis” vaikai buvo išvykę į ekskursiją po Šiaulius. Šiaulių spaustuvėje dalyvavo edukaciniame užsiėmime “Kaip gimsta knyga”. Užsiėmimo vadovas vaikams papasakojo nuo ko prasideda knygos gimimas.

Edukacinės pamokėlės metu buvo užduodami klausimai, atliekamos praktinės užduotys (gamino mažą knygelę, spaudino savo vardus ir pavardes, lankstė dėžutes). Atsakę teisingai ir gerai atlikę užduotis vaikai sulaukė dovanėlių. Po užsiėmimo vyko ekskursija po spaustuvę, kurios metu iš arti pamatėme kaip pjaustomas popierius, gaminami popieriniai gaminiai, daromi knygos viršeliai, spausdinamas tekstas kompiuterių pagalba.

  Paskui Vaikų dienos centro vaikai apžiūrėjo Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre įrengtą “Katinų muziejų” ir egzotinius gyvūnus gyvenančius jame.
  Poilsio pertraukėlę vaikai praleido prie Talšos ežero, aplankė “Šaulio” skulptūrą Saulės laikrodžio aikštėje. Pilni naujų žinių, gerų įspūdžių ir pavargę, bet laimingi jie grįžo namo.
   Pociūnėlių miestelio bendruomenės Vaikų dienos centras “Spindulėlis” veikia finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Vaikų dienos centro vadovė Giedrė Petrėtienė
Total
0
Dalinasi
Related Posts