Vaikai susitiko su Kalėdų seneliu

Gruodžio 10 dieną bendrijoje „Rytas – šalna“ įvyko bendrijos vaikų piešimo konkursas. Piešinio tema – „Žiema“.

Name gyvena 21 vaikas, jų amžius skirtingas. 12 vaikų nuo 6 – 12 metų amžiaus nupiešė labai gražius, įvairius, įdomius, spalvingus piešinius pagal  konkurso  temą. Visi vaikų piešiniai yra sukabinti bendrijos salėje. Mūsų namo vaikai – kūrybingi, gabūs. Kiekvieno vaiko piešinys nupieštas skirtingomis spalvomis, su skirtingais vaizdiniais. Labai gražiai nupiešė Deimena, Aidas, Ignas, Donata, Aidutis ir kiti vaikai.

Gruodžio 17 d. pas bendrijos vaikus apsilankė Kalėdų senelis, kuris dviračiu atvažiavo iš pačios Laplandijos! Kodėl su dviračiu?  O todėl, kad sniego pas mus nėra ir rogėmis nepavažiuosi. Jautėsi šventinės nuotaikos. Vaikučiai labai laukė Kalėdų senelio ir dovanėlių. Smagu matyti nerūpestingus, laimingus, besišypsančius vaikus, kurie laukia švenčių, o labiausiai – Kalėdų senelio su dovanomis. Nuotaikingi ir linksmi buvo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Jie kartu su vaikais mielai bendravo su Kalėdų seneliu, fotografavosi. Dar didesnį džiaugsmą ir Kalėdinę nuotaiką būtų atnešęs sniegas, kurio, deja, pas mus dar nėra.

Nupieštus vaikų piešinius pastebėjo ir Kalėdų senelis. Jam labai patiko salėje iškabinti piešiniai, už kuriuos jis pagyrė vaikučius. Taip pat Kalėdų seneliui labai patiko gražiai ir įdomiai papuoštos visos trys namo laiptinės. Kiekvienas aukštas sumaniai ir išradingai pasipuošė gražiausioms metų šventėms. Alvyda, Vaida, Aistė, Vida, Laura ir kitos mamos kiekvienais metais nustebina kūrybingai papuošdamos savo laiptines. Prieš pat išvažiuojant atgal į namus, Kalėdų seneliui pro akis nepraslydo ir lauke papuošta didelė eglutė su įspūdingais burbulais ir girliandomis.

Išdalinęs vaikams dovanėles, pasidžiaugęs jų piešiniais ir papuoštomis laiptinėmis, Kalėdų senelis sėdo ant dviračio ir su gera nuotaika išvažiavo namo į Laplandiją. Išeidamas senelis visiems mažiems ir dideliems palinkėjo gerų, jaukių, šiltų, sveikų švenčių, kad namuose tvyrotų meilė, šiluma, laimė ir ramybė…

Bendrijos „Rytas – šalna“ pirmininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts