Tyruliuose – nauja vadovė

Praėjusią savaitę  „Radviliškio krašto bendruomenės“ Tyrulių skyriui paskirta nauja vadovė. Šio skyriaus vadovė perduos Tyrulių skyriaus bendruomenės nariams aktualią informaciją apie renginius, keliones, derins labdaros atvežimą, pagalbą nukentėjusiems nuo gaisro.

Iki šiol Tyrulių gyvenvietėje nebuvo oficialios vadovės, tačiau prie bendruomenės ir Paramos centro darbo labai daug prisidėjo „Radviliškio krašto bendruomenės“ narė Jūratė Balčiūnienė, kuriai tiek Paramos centro darbuotojai, tiek bendruomenės pirmininkas G.Lipnevičius yra labai dėkingi.

Bendruomenės Tyrulių skyriui nuo šiol atstovaus Gražina Miliukaitė. Ši moteris rūpinsis ne tik bendruomenės veikla, bet ir platins savaitraštį „Radviliškio kraštas“ Tyrulių gyvenvietėje (tyruliečiai, norintys užsiprenumeruoti savaitraštį „Radviliškio kraštas“, gali kreiptis į Gražiną tel. 8 675 86 490).

Gražina – aktyvi moteris, norinti padėti ir prisidėti prie bendruomenės veiklos. Kartu su ,,Radviliškio rajono paramos centru’’ naujoji vadovė organizuos labdaros atvežimą, derins pagalbą nukentėjusiems nuo įvairių nelaimių bei negandų.

„Taigi, mieli Tyrulių kaimo gyventojai, norintys prisijungti prie ,,Radviliškio krašto bendruomenės“  ir kartu su ja keliauti, veikti, daryti gerus darbus, kreipkitės į savo naują vadovę Gražiną Miliukaitę. Primenu, kad tapimas bendruomenės nariu yra visiškai nemokamas, nėra nario ar kitų mokesčių“,- sakė „Radviliškio  krašto bendruomenės“ pirmininkas bei „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

Total
0
Dalinasi
Related Posts