„Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai rinkosi pasitarti

Liepos 18 dieną „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose vyko bendruomenės narių susirinkimas, kuriame buvo aptarta bendruomenės veikla, kurti ateities planai.

Aptartos kelionės

Didžiausios „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius bendruomenės nariams pristatė nuveiktus darbus, aptarė išvykas, kalbėjo kitais aktualiais klausimais.

Šiuo metu bendruomenė vienija daugiau nei 1300 rajono gyventojų. Bendruomenės nariai jau daug kartų keliavo prie jūros, į Palangą. Susirinkime nariai pareiškė norą aplankyti ir kitą pajūrio kurortą – Šventają, o taip pat ir atsinaujinusį Klaipėdos Jūrų muziejų, delfinariumą. Bendruomenės narių prašymu nutarta liepos 30 dieną organizuoti kelionę į Kryžių kalno atlaidus, o rugpjūčio 5 d. – kelionę į Latviją, į Ventspilyje vyksiantį gėlių festivalį. Bendruomenės nariai pageidavo keliauti dar toliau – į Švediją bei Suomiją. Bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius pažadėjo tokią kelionę suorganizuoti artimiausiu metu – tai būtų keturių dienų kruizas laivu po šiaurės šalių uostus. Preliminari kelionės kaina – tik 60 eurų.

Vasaros šventė

Bendruomenės susirinkime buvo pasiūlyta organizuoti vasaros šventę. Nuspręsta šventę rengti rugpjūčio viduryje prie Arimaičių ežero, naujajame paplūdimyje. Į šventę bendruomenės nariai rinksis su šeimomis, vaikais, anūkais. Gros „gyva“ muzika, bus organizuojami žaidimai, kitos pramogos.
Susirinkime nuspręsta, kad bendruomenei reikalinga vienoda atributika – tai turėtų būti vienos spalvos marškinėliai su bendruomenės logotipu.

Išrinkti vadovai

Susirinkime išrinkti ir „Radviliškio krašto bendruomenės“ skyriaus vadovai Šeduvoje. Šeduvos skyriaus vadove bendru sutarimu išrinkta Marytė Bakovienė, o jos pavaduotoju patvirtintas Vladas Andrejauskas. Išrinktieji vadovai informuos bendruomenės narius, šio miesto gyventojus, apie renginius, keliones, derins labdaros atvežimą, koordinuos bendruomenės veiklą Šeduvoje. Naujoji vadovė ir pavaduotojas ne tik informuos žmones apie bendruomenės veiklą, bet ir derins pagalbą nukentėjusiems nuo įvairių nelaimių bei negandų.

Kasdien prie bendruomenės prisijungia vis daugiau aktyvių žmonių, galvojančių ne tik apie save, bet ir norinčių padėti kitiems.

 

Radviliškio krašto bendruomenės informacija

 

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts