Tėvo Stanislovo pamokslai: ateik, paskaityk, pamąstyk

Vis daugiau radviliškiečių širdžių paliečia „Radviliškio krašto bendruomenės“ inicijuota akcija – kasdien, 16 val., prie memorialinės lentos, skirtos Tėvui Stanislovui, paskaityti po vieną jo pamokslą. Į bendruomenės kvietimą atsiliepė mokytojai, mokiniai, kultūros darbuotojai, senjorai.
„Pasakysiu draugėm, kad ateitų pasiklausyti prasmingų pamokslų – jų žodžiai taip stipriai „trenkia per galvą“. Gal ir pačios ateisime paskaityti“,- sakė pro šalį ėjusi ir stabtelėjusi moteris.
Nors kai kurie Tėvo Stanislovo pamokslai parašyti prie daugiau nei 50 metų, jie aktualūs ir šiandien. „Radviliškio krašto bendruomenė“ kviečia radviliškiečius trumpam stabtelėti kasdieniame bėgime ir pasiklausyti prasmingų žodžių.
Nuo spalio 10 iki 16 d. Tėvo Stanislovo pamokslus skaitė: Gražinos pagrindinės mokyklos 6 b klasės mokiniai Odeta Olišauskaitė, Viktorija Jurgilaitė, Roberta Tarvydaitė, Karolis Abdukarimovas su mokytoja Larisa Zabenina, tos pačios mokyklos  8 b klasės mokiniai su mokytojomis Ala Beliajeva ir Vitalija Džiugiene: Adomas Andriušaitis, Gabija Budavičiūtė, Roberta Jurpalytė, Nojus Jokūbaitis.
Taip pat į prasmingą akciją įsijungė  Angelė Virgailienė, Genovaitė Jakštienė, Ana Savickienė, Marytė Gadliauskienė, Vilma Merkytė, Alvydas Tamošiūnas, Birutė Urbelienė,  Žydrūna Mickūnienė.
Kviečiami visus kasdien, 16 val., ateiti prie Tėvui Stanislovui skirtos memorialinės lentos ir perskaityti pamokslą, pamąstyti apie jo prasmę. Tad ateikite, paskaitykite, pamąstykite.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts