Socialiniai tinklai

Aktualijos

Tėvo Stanislovo pamokslai: ateik, paskaityk, pamąstyk

Avatar

Paskelbta

data

Vis daugiau radviliškiečių širdžių paliečia „Radviliškio krašto bendruomenės“ inicijuota akcija – kasdien, 16 val., prie memorialinės lentos, skirtos Tėvui Stanislovui, paskaityti po vieną jo pamokslą. Į bendruomenės kvietimą atsiliepė mokytojai, mokiniai, kultūros darbuotojai, senjorai.
„Pasakysiu draugėm, kad ateitų pasiklausyti prasmingų pamokslų – jų žodžiai taip stipriai „trenkia per galvą“. Gal ir pačios ateisime paskaityti“,- sakė pro šalį ėjusi ir stabtelėjusi moteris.
Nors kai kurie Tėvo Stanislovo pamokslai parašyti prie daugiau nei 50 metų, jie aktualūs ir šiandien. „Radviliškio krašto bendruomenė“ kviečia radviliškiečius trumpam stabtelėti kasdieniame bėgime ir pasiklausyti prasmingų žodžių.
Nuo spalio 10 iki 16 d. Tėvo Stanislovo pamokslus skaitė: Gražinos pagrindinės mokyklos 6 b klasės mokiniai Odeta Olišauskaitė, Viktorija Jurgilaitė, Roberta Tarvydaitė, Karolis Abdukarimovas su mokytoja Larisa Zabenina, tos pačios mokyklos  8 b klasės mokiniai su mokytojomis Ala Beliajeva ir Vitalija Džiugiene: Adomas Andriušaitis, Gabija Budavičiūtė, Roberta Jurpalytė, Nojus Jokūbaitis.
Taip pat į prasmingą akciją įsijungė  Angelė Virgailienė, Genovaitė Jakštienė, Ana Savickienė, Marytė Gadliauskienė, Vilma Merkytė, Alvydas Tamošiūnas, Birutė Urbelienė,  Žydrūna Mickūnienė.
Kviečiami visus kasdien, 16 val., ateiti prie Tėvui Stanislovui skirtos memorialinės lentos ir perskaityti pamokslą, pamąstyti apie jo prasmę. Tad ateikite, paskaitykite, pamąstykite.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019