Skaitytojai skundžiasi Pažįstamus supykdė pinigai…

Į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją  kreipėsi Karčemų gyventojas  Petras (pavardė ir adresas redakcijai žinomi), skųsdamasis nesąžiningais darbų užsakovais. „Tarybiniais laikais esu dirbęs Polekėlės tarybiniame ūkyje statybininku. Vienas pažįstamas iš Polekėlės pasiūlė po darbo valandų  pamūryti virtuvėlę. Per išeigines šiuos darbus greitai padariau.

Mano darbas šeimininkei patiko ir po kiek laiko buvau pakviestas restauruoti malkinę bei daržinę iš kiemo pusės – daržinė buvo avarinės būklės. Mano darbu šeimininkai buvo patenkinti. Beje, daržinės remontą atlikau savo lėšomis, nes šeimininkai pinigų turėjo tik cementui ir medvarščiams. Už darbus, padarytus iki apdailos, šeimininkai man sumokėjo per tris kartus – iš viso 130 eurų. Beje, man pasirodė keista, kad  jie neklausia, kiek  turės sumokėti už darbą – juk tik pradėjus dirbti visi šeimininkai paklausia  meistro, kiek kainuos darbas.

Pabaigęs darbus pakviečiau šeimininkę apžiūrėti restauruotos daržinės  bei atsiskaityti. Moteris padavė man tik 200 eurų – bet juk man tiek kainavo medžiagos, užsakovams pateikiau visus čekius. Tad už darbą pinigų kaip ir negavau. Tiesa, vėliau darbų užsakovai prašė palaukti pinigų iki atlyginimo. Sutikau palaukti ir laukiu iki šiol…

Apie  pinigų sumokėjimą už darbą šie mano pažįstami jau nebekalba, sako, jog už viską sumokėjo. Norėdamas atgauti man priklausantį atlyginimą, kreipiausi ir į policiją, ir į „TV pagalbą“, tačiau  jokios naudos. Beje, šie mano pažįstami  pripažino, jog darbus atlikau gerai.

Gal ši šeima iš Polekėlės perskaičiusi laikraštyje  mano skundą susigės ir pagaliau už darbus man sumokės. Didžiąją dalį  gautų pinigų paaukočiau vėžių sergantiems vaikams“,- savaitraščio redakcijai laiške rašė karčemiškis.

Išklausyta ir kita pusė …

Redakcijos darbuotojai susisiekė su nelemtos daržinės savininkais. Pasak jų, su meistru buvo visiškai atsiskaityta. „Mes su daržinę restauravusius meistru iki galo atsiskaitėme, tačiau padarėme klaidą, jog nepaėmė  raštiško įrodymo. Dabar šis pas mus dirbęs pažįstamas meistras reikalauja papildomai pinigų – sako, jog jam per mažai sumokėjome. Tačiau, jeigu sumokėsime šią prašomą papildomą sumą, po kurio laiko jis gali papildomai paprašyti ir tūkstančio eurų“,- redakcijai sakė moteris.
Belieka tikėtis, jog  buvusių pažįstamų neišskirs pinigai ir šis nesusipratimas bus išspręstas.
Total
14
Dalinasi
Related Posts