Televizoriai vieno populiariausių gamintojų pasaulyje

Xiaomi šį pavasarį nepaprastai apsidžiaugė, kai tapo žinoma, kad netrukus į rinką pateks nauji nebrangūs A serijos televizoriai, gaminami su Redmi prekės ženklu, tačiau kol kas tik Kinijoje. Ar naujieji Redmi televizoriai pateks į Europos rinką, kol kas nežinia, kol kas Europos parduotuvėse prekiaujama tik pagrindinio prekės ženklo televizoriais.

Įdomu tai, kad buvo teigiama, kad šie televizoriai kainuoja šiek tiek daugiau nei 500 USD, o tai yra didelis 75 colių 4K ekranas, kuris užima 97,8% viso priekinio skydelio ir kurio atnaujinimo dažnis yra 60 Hz. Tačiau vėliau, prasidėjus pardavimams, paaiškėjo, kad reali kaina yra arčiau 700 USD.

Televizoriai aprūpinti stereofoniniais garsiakalbiais, kurių bendra galia 20 W (10 W + 10 W). Už įrenginio veikimą atsakingas keturių branduolių procesorius, suporuotas su 1,5 GB RAM ir 8 GB vidine atmintimi. Televizoriai taip pat gavo patentuotą MIUI sąsają.

Šios serijos televizoriai traukia savo plonais ekrano rėmeliais ir atrodo moderniai bei aukščiausios kokybės. Tačiau, kaip ir kiti Xiaomi televizoriai už prieinamą kainą. Pavyzdžiui, didžiulis 75 colių įstrižainės Mi QLED TV Q1 ekranas, kurio dizainas yra be rėmelio iš trijų pusių, leis sutelkti dėmesį į žiūrėjimą ir mėgautis įtraukiančia vaizdo kokybe. Be to, šio modelio televizoriai aprūpinti naujos kartos QLED ekranu su nano dydžio kvantiniais taškais, kurie gali žymiai išplėstii spalvų gamą ir pagerinti vaizdo kokybę, padaryti ryškesnį ir tikroviškesnį. Todėl, jeigu ieškote naujo įrenginio, Xiaomi televizoriai yra puikus pasirinkimas už gana prieinamą kainą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts