Socialiniai tinklai

Aktualijos

Sveikatos ugdymo diena Pociūnėliuose

Avatar

Paskelbta

data

Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje balandžio 9-ąją surengta Sveikatos ugdymo diena. Įdomi ir įvairi veikla laukė dalyvių ne tik mokykloje, bet ir kitoje aplinkoje!

Dienos renginiuose aktyviai dalyvavo ikimokyklinukai bei pradinukai. Ikimokyklinukams ypač patiko sportuoti pagal muzikinį kūrinį ,,Piratų mankšta” kartu su auklėtoja Aušra Sadzevičiene ir jos padėjėja Jūrate Bilevičiene. Pradinukams be galo didelį įspūdį paliko išvyka į Baisogalos mokyklos – darželio baseiną. Vaikai taip pat rašė rašinį ,,Judėk su dviratuku”, konstravo iš atliekų ,,Sporto klubą”, piešė piešinius ,,Mano mėgstamiausia sporto šaka” ir ,,Ateities sportas”, surengė kūrybinių darbų parodą. Su pradinukais kartu dirbo mokytojai Jurgita Goscevičienė, Audronė Macijauskienė, Danguolė Kavaliauskienė, Giedrė Petrėtienė, Darius Kilys.

5-10 klasių mokiniams surengta nemažai sporto varžybų. Visi norintys galėjo išbandyti jėgas susitikę prie šaškių lentų, mėtydami į taikinį strėlytes, šaudydami iš orinio šautuvo, žaisdami krepšinį ,,3 x 3”, mesdami tritaškius. Šaškėmis geriausiai žaidė penktokė Faustėja Ivanovaitė (I vieta), aštuntokas Lukas Kirjanovas (II vieta) ir septintokė Monika Rutkauskaitė (III vieta). Strėlytes į taikinį iš berniukų taikliausiai mėtė devintokai Lukas Bielinskas (I vieta), Donatas Ivanovas (II vieta), Oskaras Praščius (III vieta). Iš mergaičių taikliausios buvo aštuntokė Ugnė Važgauskaitė (I vieta), dešimtokės Gabrielė Važgauskaitė (II vieta) ir Fausta Turskytė (III vieta). Iš orinio šautuvo taikliausiai šaudė dešimtokas Ričardas Praščius, antra buvo jo bendraklasė Loreta Novogrodskytė, o trečias – septintokas Lukas Ivanovas. Krepšinį ,,3×3” laimėjo dešimtokai, antri – devintokai, treti – septintokai. Metant tritaškius sėkmė lydėjo aštuntoką Luką Kirjanovą (I vieta), devintoką Oskarą Praščių (II vieta) ir dešimtoką Ričardą Praščių (III vieta).

Be sporto varžybų, vaikams pasiūlyta ir kitų veiklų. Aštuntokai ėjo pasivaikščioti po Pociūnėlių miestelį. Smagu buvo eiti miestelio gatvėmis, pasišnekučiuoti, stebėti aplinką. Penktokai ir pusė klasės devintokų pėsčiomis keliavo iki Liaudės upės užtvankos. Vaikai grožėjosi bundančia pavasario gamta, kvėpavo grynu oru, pabėgiojo upės pakrante, stiprybės sėmėsi apkabindami daugiakamienę liepą, augančią prie upės. Prieš išvyką ir grįžę iš jos, keliautojai vaišinosi naminių žolelių arbata su medumi, džiūvėsėliais su džiovintais vaisiais.

Kartu su 5-10 klasių mokiniais dirbo mokytojai Saulius Čepaitis, Darius Kilys, Roma Buivydienė, Ona Gailiūnienė, Aldona Maračauskienė, Galina Zyuba, Bronius Poškevičius. Sveikatos dieną, skirtą sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečiui paminėti, mūsų mokykloje pedagogai organizavo taip, kad vaikai daugiau judėtų, patirtų teigiamų emocijų, vadinasi,  augtų fiziškai bei dvasiškai stipresni ir sveikesni.

 

Roma Buivydienė,

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Dingo moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities  policijos  Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Violetos Pyragienės, gimusios 1964 m.

Moteris liepos 15 d. 12.00 val. iš namų išvažiavo geltonos spalvos automobiliu „Volkswagen Transporter“, HCS531, ir iki šiol negrįžo. Jos požymiai: apie 165 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, plaukai trumpi, dažyti violetine ir balta spalvomis

Jei turite informacijos apie dingusią moterį ar pastebėsite automobilį, kuriuo ji išvažiavo, paskambinkite Šiaulių miesto ir rajono policijos  komisariato pareigūnams telefonu (8-657) 71264 arba parašykite  elektroniniu  paštu sandra.jake@policija.lt.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šelmių šelmavonės

Avatar

Paskelbta

data

Sušilus orams, saulutė dar labiau įkaitino ir “Šelmių” bei “Verpetukių” kraują.

Ypatingai šiltai ir smagiai atšokę tarptautiniame linijinių ir kantri šokių festivalyje ,,Draugystės tiltas—2019″ Palangoje, šokėjai prisiminė, kad yra liaudies tradicijų puoselėtojai ir karštomis širdimis šokdami šventė Rasos ir Joninių šventes su Karčiamų ir Alksnupių bendruomenėmis, bet tai buvo tik gera pradžia. Liepos 3-7 dienomis Šiauliuose vyko  8-tasis Tartautinis folkloro festivalis-konkursas “Saulės žiedas”, kurį globoja netik Lietuvos kultūros institucijos, bet ir Europos  prestižinės FIDAF IR IOV  folkloro organizacijos. Neišsigandę labai aukštus reitingus turinčio festivalio ir puikių kolektyvų iš  10 pasaulio šalių “Šelmiai” bei “Verpetukės” šoko pagrindinėse festivalio scenose, liaudies šokių mokinimo vakaruose bei smagiuose naktišokiuose, o tašką “Šelmiai” ir “Verpetukės” žada padėti liepos 17-22 d. dalyvaudami ,,Europeade -2019″ Frankenberge( Ederis) Vokietijoje, kur susirinks apie 5,500 dalyvių iš 30 Europos šalių. Čia nebus taip baisu, nes “Šelmiai” ir “Verpetukės” dalyvauja Europeadose nuo 2003 metų ir atstovavo Radviliškį bei Lietuvą Ispanijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Danijoje, Prancuzijoje, Latvijoje ir 2009 metais Lietuvoje, Klaipėdoje. Beje 2020 metų Europeade vėl vyks Klaipėdoje. Karščio ir šelmiškumo nepraradome ir važiuosime su dideliu noru ir ryžtu.palinkėkite mums gero kelio ir jei busite tomis dienomis Frankenberge ateikite mums ir kitiems dalyviams paploti. Kartu praleisime puikų laiką.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019