Socialiniai tinklai

Aktualijos

Sveikatos ugdymo diena Pociūnėliuose

Avatar

Paskelbta

data

Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje balandžio 9-ąją surengta Sveikatos ugdymo diena. Įdomi ir įvairi veikla laukė dalyvių ne tik mokykloje, bet ir kitoje aplinkoje!

Dienos renginiuose aktyviai dalyvavo ikimokyklinukai bei pradinukai. Ikimokyklinukams ypač patiko sportuoti pagal muzikinį kūrinį ,,Piratų mankšta” kartu su auklėtoja Aušra Sadzevičiene ir jos padėjėja Jūrate Bilevičiene. Pradinukams be galo didelį įspūdį paliko išvyka į Baisogalos mokyklos – darželio baseiną. Vaikai taip pat rašė rašinį ,,Judėk su dviratuku”, konstravo iš atliekų ,,Sporto klubą”, piešė piešinius ,,Mano mėgstamiausia sporto šaka” ir ,,Ateities sportas”, surengė kūrybinių darbų parodą. Su pradinukais kartu dirbo mokytojai Jurgita Goscevičienė, Audronė Macijauskienė, Danguolė Kavaliauskienė, Giedrė Petrėtienė, Darius Kilys.

5-10 klasių mokiniams surengta nemažai sporto varžybų. Visi norintys galėjo išbandyti jėgas susitikę prie šaškių lentų, mėtydami į taikinį strėlytes, šaudydami iš orinio šautuvo, žaisdami krepšinį ,,3 x 3”, mesdami tritaškius. Šaškėmis geriausiai žaidė penktokė Faustėja Ivanovaitė (I vieta), aštuntokas Lukas Kirjanovas (II vieta) ir septintokė Monika Rutkauskaitė (III vieta). Strėlytes į taikinį iš berniukų taikliausiai mėtė devintokai Lukas Bielinskas (I vieta), Donatas Ivanovas (II vieta), Oskaras Praščius (III vieta). Iš mergaičių taikliausios buvo aštuntokė Ugnė Važgauskaitė (I vieta), dešimtokės Gabrielė Važgauskaitė (II vieta) ir Fausta Turskytė (III vieta). Iš orinio šautuvo taikliausiai šaudė dešimtokas Ričardas Praščius, antra buvo jo bendraklasė Loreta Novogrodskytė, o trečias – septintokas Lukas Ivanovas. Krepšinį ,,3×3” laimėjo dešimtokai, antri – devintokai, treti – septintokai. Metant tritaškius sėkmė lydėjo aštuntoką Luką Kirjanovą (I vieta), devintoką Oskarą Praščių (II vieta) ir dešimtoką Ričardą Praščių (III vieta).

Be sporto varžybų, vaikams pasiūlyta ir kitų veiklų. Aštuntokai ėjo pasivaikščioti po Pociūnėlių miestelį. Smagu buvo eiti miestelio gatvėmis, pasišnekučiuoti, stebėti aplinką. Penktokai ir pusė klasės devintokų pėsčiomis keliavo iki Liaudės upės užtvankos. Vaikai grožėjosi bundančia pavasario gamta, kvėpavo grynu oru, pabėgiojo upės pakrante, stiprybės sėmėsi apkabindami daugiakamienę liepą, augančią prie upės. Prieš išvyką ir grįžę iš jos, keliautojai vaišinosi naminių žolelių arbata su medumi, džiūvėsėliais su džiovintais vaisiais.

Kartu su 5-10 klasių mokiniais dirbo mokytojai Saulius Čepaitis, Darius Kilys, Roma Buivydienė, Ona Gailiūnienė, Aldona Maračauskienė, Galina Zyuba, Bronius Poškevičius. Sveikatos dieną, skirtą sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečiui paminėti, mūsų mokykloje pedagogai organizavo taip, kad vaikai daugiau judėtų, patirtų teigiamų emocijų, vadinasi,  augtų fiziškai bei dvasiškai stipresni ir sveikesni.

 

Roma Buivydienė,

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškio jaunųjų atlikėjų sėkmė Tarptautiniame – nuotoliniame konkurse „Kalėdinės žvaigždės“

Avatar

Paskelbta

data

Nors ir gyvename pokyčių metu, ugdymas Radviliškio muzikos mokykloje šiuo metu vyksta nuotoliniu būdu, tačiau mokytojai bei mokiniai dirba, muzikuoja, tobulėja ir savo gebėjimus bei pasiekimus skuba įsivertinti konkursuose.

2021 metų sausio 10 dieną Kazachijos respublikos sostinėje, Nur-Sultano mieste, įvyko VI Tarptautinis – nuotolinis konkursas „Kalėdinės žvaigždės“.

Šiame konkurse savo jėgas išbandė nemažas Radviliškio muzikos mokyklos jaunųjų atlikėjų būrys.

Konkursui reikėjo pateikti atliekamų kūrinių video įrašus. Kuriuose matytųsi visas atlikėjas, kūriniai turėjo būti atliekami atmintinai. Įrašus vertino komisija susidedanti iš žymių Kazachijos nacionalinės  konservatorijos, bei Nacionalinio menų universiteto profesorių bei ekspertų.

Konkurse galėjo dalyvauti solinio dainavimo mokiniai bei instrumentinės muzikos solistai ir ansambliai. Dalyviai buvo vertinami už atlikimo profesionalumą, intonacijos švarumą, repertuaro sudėtingumą, muzikalumą, artistiškumą.

Mūsų mokyklos atstovus lydėjo sėkmė!

Instrumentinės muzikos grupėje – Fortepijono solistų II (8-10m.) amžiaus kategorijoje:

Grand Prix iškovojo Augustas Kazakevič (mokytojas Rytis Borusevičius)

II vietos laureato diplomą laimėjo: Rusnė Bartkevičiūtė (mokytoja Daina Vedeckienė)

Instrumentinės muzikos grupėje – Fortepijono solistų III (11-13m.) amžiaus kategorijoje:

I vietos laureato diplomą laimėjo: Kajus Korsakas (mokytoja Vera Silickaja)

I vietos laureato diplomą laimėjo: Emilija Dambrauskaitė (mokytoja Aurelija Stončiuvienė)

Instrumentinės muzikos grupėje – Fortepijono solistų IV (14-16m.) amžiaus kategorijoje:

I vietos laureato diplomą laimėjo: Akvilė Korsakaitė (mokytoja Vera Silickaja)

I vietos laureato diplomą laimėjo: Justė Levickaitė (mokytojas Rytis Borusevičius)

II vietos laureato diplomą laimėjo: Viltė Andzelytė (mokytoja Vera Silickaja)

Fortepijoninių ansamblių IV (14-16m.) amžiaus kategorijoje:

I vietos laureato diplomą laimėjo: Fortepijoninis duetas Patricija Butvilaitė ir Augustė Motekaitytė (mokytoja Diana Sabulienė)

Vokalinio dainavimo grupėje – Solinio dainavimo II (8-10m.) amžiaus kategorijoje:

II vietos laureato diplomą laimėjo: Radvilė Deltuvaitė (mokytoja Inga Petrauskienė)

II vietos laureato diplomą laimėjo: Rusnė Zalencaitė  (mokytoja Inga Petrauskienė)

Vokalinio dainavimo grupėje – Solinio dainavimo III (11-13m.) kategorijoje:

I vietos laureato diplomą laimėjo: Lėja Deltuvaitė (mokytoja Inga Petrauskienė)

Vokalinio dainavimo grupėje – Solinio dainavimo IV (14-16m.) kategorijoje:

I vietos laureato diplomą laimėjo: Juta Butkevičiūtė (mokytoja Inga Petrauskienė)

Sveikiname nugalėtojus ir linkime visokeriopos sėkmės, bei nesustoti tobulėjant!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškyje pareigūnai sulaikė gerokai išgėrusį VW Passat vairuotoją

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 14 d. 10.59 val. Radviliškyje, Gedimino g., vyras, gimęs 1989
m., vairavo automobilį „VW Passat“ neblaivus (2,42 prom.).
Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi