Gyventojai skundžiasi Bėdos dėl nepravažiuojamo kelio

Baisogalos seniūnijos Lopų kaimo gyventojai skundžiasi dėl nepravažiuojamų kelių. „Mūsų kelią greideriavo Gerimanto Budvyčio darbuotojai, tačiau jų paslaugomis esame nepatenkinti. Nuo kelio nugramdyta velėna buvo suversta į griovį, o palijus lietui kelias tapo nepravažiuojamas. Skambinome Baisogalos seniūnei, tačiau ji pasakė, kad šiuo metu neturi galimybės atvažiuoti apžiūrėti nepravažiuojamo kelio. O ką mums daryti, kaip nuvažiuoti į darbą“,- skundėsi Baisogalos seniūnijoje esančio Lopų kaimo gyventojai.

Padėtis pagerės, kai nustos lyti

Už Lopų kelio greideriavimą atsakingas G. Budvytis sakė, jog šiuo metu smarkiai lyja lietus, tad kelias ir patižęs. „Būkim ūkiški ir protingi. Žmonės prašė praplatinti kelią, tai ir platinome. Visus kelius platiname, apvažiuokite visą seniūniją ir pamatysime, kad mano prižiūrimi keliai yra tvarkingi. Reikia sudėti pralaidas, privežti žvyro ir viskas bus gerai. Daugiausia skundžiasi tie žmonės, kurie mažiausiai prisideda prie mokesčių. Kai nustos lyti lietus, nuvažiuosiu greideriuoti, kai bus nurodymai iš seniūnijos“,- sakė G. Budvytis.

Belieka tikėtis, jog pradžiuvus keliui išvažiuoti iš kaimo bus lengviau, o kol kas Lopų kaimo gyventojams G. Budvytis patarė pakentėti, nes šlapio kelio greideriuoti negalima.

Gyventojams primename, jog dėl prastos kelių būklės ir kitų problemų reikėtų pirma kreiptis į Baisogalos seniūnę  Renatą Masiulienę. Seniūnės telefonas: (8 422) 65 334, mobilus telefonas: 860271788. Elektroninis paštas: renata.masiuliene@radviliskis.lt.

O neradus su seniūne bendro sutarimo,  informuoti savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją.

Paulius Ropė

Total
1
Dalinasi
Related Posts