Susitikimas su rašytoja E. Daciūte Vinco Kudirkos progimnazijoje

Tarptautinė vaikiškos knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniu –  balandžio 2 dieną. Šiai dienai paminėti vyksta renginiai daugybėje šalių.

Balandžio 10 dieną rašytoja Evelina Daciūtė susitiko su Vinco Kudirkos progimnazijos pradinukais. Rašytoja  skaitytojams pažįstama kaip laimingos lapės, meškiukų istorijų kūrėja. Knyga Laimė yra lapė 2017 m. vaikų kategorijoje tapo nugalėtoja. Tai paveikslėlių knyga apie mielą, bet keistą šeimą, gyvenančią medyje, apie berniuko Povilo ir lapės draugystę.

Rašytoja papasakojo mokiniams, kaip pradėjo rašyti istorijas vaikams ir ne tik, kaip gimė pirmoji knyga, kuri knyga yra mylimiausia, apie bendradarbiavimą su dailininkėmis. Mažieji klausytojai atsakinėjo į rašytojos klausimą Kas yra laimė? O laimė jiems tai daug kas – mama, tėtis, namai, gyvūnėliai, šokoladiniai keksiukai ir …

Vėliau Evelinai Daciūtei pradinukai pateikė begalę klausimų. Rašytoja pažadėjo naujų istorijų su gražiomis iliustracijomis, kuriose slypi daug paslapčių.

Nusipirkę knygelių, gavę palinkėjimus ir autografą, nusifotografavę su rašytoja, mokiniai išklegėjo kiekvienas su savo laimės supratimu.

 

Vinco Kudirkos progimnazijos
bibliotekininkė Gražina Ivanauskienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts