Suaugusiųjų mokymosi savaitė

2021 m. lapkričio 15–21 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas, visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi. Prie Suaugusiųjų mokymosi savaitės, kurios šūkis „Mokaisi – gyveni, gyveni – mokaisi!“,  renginių jungėsi ir Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius.

Atliepdami vieną iš Mokymosi savaitės tikslų – parodyti suaugusiųjų mokymosi svarbą ir galimybes įvairioms visuomenės grupėms, didinti jų dalyvavimą mokymesi, Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojai kvietė senjorus dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose.

Mokytoja Aneta Salinkienė mokė gaminti ir puošti įvairių skonių kavas, mokytoja Reda Daučionienė – dekoruoti keksiukus, mokytoja Aldona Kairienė – serviruoti teminį stalą, mokytoja Jurga Džiautienė – dirbti kasos aparatu.

Ir tai tikrai ne vieninteliai praktiniai užsiėmimai, organizuoti suaugusiesiems. Senjorus dar planuojama pakviesti į informacinių technologijų, pirkimo internetu praktinius užsiėmimus.

Total
0
Dalinasi
Related Posts