Šaltkalvio specialybės mokinių stažuotė Liverpulyje

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro šaltkalvio specialybės mokiniai grįžo iš trijų savaičių stažuotės Anglijoje, Liverpulio mieste.

Lapkričio 10 – gruodžio 1 dienomis stažuotėje dalyvavo šeši pirmo ir antro kurso šaltkalvio specialybės mokiniai, juos lydėjo bendrabučio auklėtojai Irena Kavaliauskienė ir Virginijus Šmukšta.

Mokiniai dirbo viešbučio „Devonshire house“ ūkio dalyje: šveitė metalinius paviršius, ruošė dažymui, remontavo įrengimus.

Laisvalaikiu projekto dalyviai susipažino su įžymiomis Liverpulio vietomis: aplankė Kristaus ir Šv. Mergelės Marijos katedrą, laikomą didžiausia Europoje veikiančia bažnyčia, The Beatles Story muziejų,Radio City Tower, kurio aukštis siekia 138 metrus, Tarptautinį vergovės muziejų, Cavern klubą, vieną žinomiausių muzikos klubų pasaulyje, Liverpulio katedrą, didžiausią katedrą Didžiojoje Britanijoje ir penktą pagal dydį pasaulyje, Sefton parką.

Mokiniams organizuota kelionė į Česterio ir Mančesterio miestus, kurie paliko įspūdį savo didybe ir gyventojų gausa. Mančesteryje aplankytos Annos ir Alberto aikštės, centrinė biblioteka.

Baigiantis stažuotei vyko aptarimas,  projekto dalyviams įteikti sertifikatai. Gražus atsisveikinimo akcentas – šventinė vakarienė picerijoje.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts