Su šakėmis – paskui traukinį, arba Mero blėnys po rinkimų ir prieš naujus rinkimus

Traukinys sėdinčių WC nelaukia. Tai aišku net arkliui, bet iš belangio STT gardo išlindęs rajono meras Antanas Čepononis nusprendė pamojuoti šakėmis jau seniai nuvažiavusiam traukiniui. 

Apie politikus, kurie atvirai meluoja, sakome: „Tas su kiaulės akimis“. Tačiau tarp tų kiaulių yra ypatingų individų, kurie, net, ir viešai apsikakoję, mėgina „kriuksėti“ naujus blėnis.

Panašiai nutiko rajono meriui Antanui. Prieš metus meras pilnutėlei salei geležinkelininkų kriuksejo, atsiprašau, viešai ramino, kad AB „Lietuvos geležinkelių” reforma nepalies. Bet palietė. Ir  skaudžiai. Šimtai rajono gyventojų neteko darbo, o rajono biudžetas – šešiaženklių įplaukų mokesčių pavidalu. Jauni geležinkelininkai (pažįstu asmeniškai) jau  pakėlė sparnus į Vilnių ir užsienus, nes bedarbio pašalpos neužtenka šeimai išmaitinti.

Po tokio fiasko padoriam politikui ir krikščioniui beliktų muštis kumščiu į krūtinę. Ir užsikasti lapais. Iš gėdos. Bet savivaldybės Antanas kriuksi, pardon, suokia toliau apie dangiškus migdolus.

Dabar, artėjant naujiems rinkimams, meras Antanas viešai trimituoja apie tai, kaip dabar važiuos į Vilniu (žinoma, ne traukiniu) kovoti už tai, kad… geležinkelių reforma būtu atšaukta.

Tiū tiū, Antanai, bet traukinys sėdinčių savivaldybės WC nelaukia.

Žinoma, galima svarstyti, kas geriau išmano: kiaulė apie debesis ar meras apie geležinkelius. Tačiau net Radviliškio merui turėtų būti aišku, kad „Lietuvos geležinkeliai“ turi strateginius planus, kuriuos jau įgyvendinę neatšaukinėja, pasiklausant vietinių politikų noru kriuksėti, atsiprašau, būti perrinktiems naujai kadencijai. Dar paprasčiau, kad net savivaldybės antanai suprastų, kad derėtis reikėjo prieš metus, o gal ir dar anksčiau.

Šokančius prieš traukinį su šakėmis dažnai vadiname bepročiais, bet gerbiame už drąsą. Taip, kaip gerbiame Nepriklausomybės akto signatarus. Tokia drąsa duoda vaisių.

Bet Savivaldybės Antanas nėra nei beprotis, nei drąsus. Todėl jis mojuoja šakėmis seniai nuvažiavusiam traukiniui, mirksėdamas gudriomis STT garde kriuksinčio paršiuko akimis. Jo pareiškimas skirtas net ne geležinkelininkams, kuriuos jis ūmai prisiminė „ginsiąs”.

Pareiškimas skirtas eiliniam konservatorių rinkėjui, kuris nelabai seka įvykius, savivaldybės antanų kalbamus blėnis ir juos analizuoja. Bet nuoširdžiai tiki nuoširdžiomis paršiuko akimis.
Savaitraščio „Radviliškio krašras“ apie AB „Lietuvos geležinkeliai“ krečiančias reformas bei iš šios bendrovės  atleidžiamus radviliškiečius paklausė AB „Lietuvos  geležinkeliai“ vadovybės. Apie gautus atsakymus skaitykite kitame savaitraščio „Radviliškio kraštas“ numeryje, na, o mero vizitai į Vilnių dėl geležinkelių reformos atšaukim – eilinis priešrinkiminis šou.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts