Su daina per gyvenimą

,,Su daina per gyvenimą ” renginys Šniūraičiuose sukvietė šniūraitiškius ne tik paminėti senjorų dieną ,bet ir į Šniūraičių ,,Bendraminčių” kapelos 10 metų jubiliejų!

Jubiliejiniame koncerte dalyvavo Daugėlaičių moterų ansamblis ,,Ritma” vadovė (Rita Ivoškienė), Šiaulių rajono Pakapės stilizuota kapela (vadovas Julius Murialčikas).

Už ilgametį dalyvavimą meninėje saviveikloje kolektyvo nariams:  P. Barbaraušui, A. Meškoniui, P. Trakauskui, F. Jančenkovui ir S. Šimaičiui Radviliškio mero padėkas įteikė Radviliškio seniūnijos seniūnės pavaduotoja Virginija Balinskienė . ,,Bendraminčius” sveikino kaimynai – Šiaulių rajono Žadžiūnų bendruomenės pirmininkė Malvina Stravinskienė, Žadžiūnų Jovaro bibliotekos bibliotekininkė Ona Skirmantienė, Daugėlaičių pramogų ir šokių salės kultūros specialistė Virginija Šukienė ir Daugėlaičių bendruomenės narės. Asociacijos ,,Šniūraičių bendruomenė” pirmininkė ir kokektyvo vadovė A. Motiejūnienė padėkojo visiems kolektyvo nariams už ilgametį dalyvavimą saviveikloje ir kultūrinės veiklos puoselėjimą.

Šniūraičių bendruomenės inf.

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts