Šniūraičių kaime prie parduotuvės sumuštas vyriškis

Nors muštynės viešose vietose tampa vis retesnis reiškinys, Šniūraičių kaime (Radviliškio rajonas) viešąją tvarką pažeisti užsimanė Vaidotas Čepaitis, kuris 2021 m. lapkričio 14 d., apie 14.40 val., prie parduotuvės sumušė girtą (nustatytas 2,53 promilių girtumas) 36 metų vyrą. Teismas jam pateikė kaltinimus dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo, kadangi nukentėjusiajam padarė odos nubrozdinimus ir kraujosruvas paakyje, galvoje,  plaštakoje, šlaunyse.

Daužė ir spardė dėl įrankio sugadinimo

Kaltinamasis policininkams kaltu prisipažino ir paaiškino, kad parduotuvėje sutiko nukentėjusįjį, kuriam pareiškė pretenzijas dėl įrankio sugadinimo. Kilus konfliktui, jis vyrą išstūmė iš parduotuvės, netrukus ėmė daužyti kumščiais, o nugriuvusį spardyti. Ekspertai nustatė, kad nukentėjusiajam buvo suduoti ne mažiau kaip septyni smūgiai.

Skirtas laisvės apribojimas

Teisme nustatyta, kad dirbantis ir neteistas 52 metų Šniūraičių kaimo gyventojas padarė vieną nesunkų nusikaltimą. Jo gailėjimasis buvo pripažintas atsakomybę lengvinančia aplinkybe. Vaidotas Č. anksčiau buvo baustas tik už Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Teismas nusprendė, kad bausmės tikslai bus pasiekti, skyrus laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant jį toliau dirbti. Pasinaudojus baudžiamojo įstatymo nuostata dėl bausmės mažinimo trečdaliu, kai byla išnagrinėjama, priimant teismo baudžiamąjį įsakymą, Vaidotui Čepaičiui paskirtas laisvės apribojimas 6 mėnesiams, įpareigojant jį toliau dirbti arba būti užsiregistravus Užimtumo tarnyboje.

Teismo baudžiamasis įsakymas dar nėra įsiteisėjęs ir nuteistasis gali prašyti skirti kitą bausmę. Kodėl pratrūko iki šiol neteistas ir negirtuokliaujantis vyras, kad nukentėjusįjį netgi spardė, teisėsaugos institucijos informacijos nepateikė.

Rita Grigalienė

Asociatyvi nuotrauka

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts