Vaikų vasaros poilsio stovykla „Stovyklaukim, pramogaukim“ subūrė mažuosius radviliškiečius

Radviliškio lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ aktyviai dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės vaikų socializacijos ir poilsio programų rėmimo konkurse. Buvo parengta ir konkursui pateikta į STEAM orientuota vaikų aktyvaus poilsio programa „Stovyklaukim, pramogaukim“, kurios įgyvendinimui savivaldybė skyrė 600 Eur, o pati įstaiga taip pat aktyviai  prisidėjo prie programos įgyvendinimo.

Birželio 30-ąją vaikų vasaros poilsio stovykloje „Stovyklaukim, pramogaukim“ nuvilnijo, nušurmuliavo graži, nuotaikinga uždarymo šventė. Joje netrūko įvairiausių linksmybių. Saugiai bei išradingai, pasiskirstę didelėse lauko erdvėse, kartu su socialiniais partneriais – taip pat vasaros poilsio stovyklos „Tobulėjimui nėra ribų“ atstovais  – darželio  lauko edukacinėse erdvėse vykdėme kūrybines dirbtuves – su vadove J. Kurmanskiene buvo kuriami avangardinių madų modeliai, kuriuos išdidžiai demonstravo mažieji modeliai. O kokios nuostabios smėlio pilys papuošė vaikų žaidimų aikšteles kartu su vadovo Donato ugdytiniais.

Darželio mažesnieji pasipuošė įvairiaspalvių gėlių aprangomis ir taip pat smagiai pražygiavo kartu su avangardiniais  modeliukais. Žinoma, visus modeliukus lydėjo nuotaikingi animatoriai – mylimų pasakų personažai – išdidusis Liūtas, šmaikštuolė Lapė, gražuolė Panda, protingasis Lokys ir linksmasis Kempiniukas Plačiakelnis, kurie vaikams paliko ypač didelį įspūdį. Stovyklos uždarymo šventę vainikavo sveikuoliškas piknikas ant žolės gražioje įstaigos teritorijoje.

Puiki buvo mažųjų vasaros stovykla „Stovyklaukim, pramogaukim“, orientuota į STEAM ugdymą, siekiant ugdyti vaikų mąstymą, kūrybiškumą, saviraišką, iniciatyvumą, gamtos pažinimą, socialinių gebėjimų tobulinimą bei fizinio aktyvumo skatinimą, suteikusi didžiulę galimybę patiems patirti, atrasti, sužinoti ir, žinoma,  patirti tiek daug džiaugsmo, bei džiugių emocijų.

Radviliškio lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ informacija

Total
20
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts