Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Skaitytojai rašo

Paskelbta

data

Mes, senesni žmonės, dar mename tarybiniais laikais buvusį kokybės ženklą. Jį dėdavo beveik ant kiekvieno gaminio. Tai buvo savotiška reklama – jeigu gaminys su kokybės ženklu, tai jau geras gaminys. Apie tą kokybės ženklą buvo prikurta ir daug įvairių anekdotų. Vieną iš jų dar prisimenu: „Nusipirko bobutė parduotuvėje kaliošus – nauji, gražūs, kokybės ženklas ant pado blizga  uždėtas. Iš karto apsimovė ant batų – ne taip greitai nusidėvės batų padai. Išėjusi į lauką nežiūrėdama pasuko skersai gatvės – ir tiesiai po mašina. Bobutė žuvo, o kaliošai liko sveiki, kadangi buvo su kokybės ženklu“.
Ir dabar reklama yra visagalė, be jos – nei žingsnio. Bet jeigu reklamuojama vien tam, kad pasigirtum, tai jau ne reklama, o žmonių mulkinimas. Taigi noriu papasakoti, kaip reklamuojami prekybos centre „Iki“vaisiai ir daržovės. Įėjus į parduotuvę dešinėje pusėje mus pasitinka stendas. Toks laikrodis, prie kurio parašyta „Šviežia, nes perrenkame kas valandą“ ir „Paskutinį kartą perrinkta“. Ir tikrai, man bežiūrint, kaip ten viskas šviežia, atėjo parduotuvės darbuotoja, pasuko to laikrodžio rodykles vieną valandą į priekį ir net  nepažvelgusi į vaisius ir daržoves nuėjo nežinia kur. O „Šviežiai perrinktoje“  slyvų dėžėje pūpso tokia šviežiai supelijusi slyvaitė, net gražu pasižiūrėti. Mat perrinkta kas valandą buvo. O kad žmonėms nekiltų abejonių, ar tai tiesa, gal aš čia viską išsigalvojau, pasistengiau tą slyvaitę nufotografuoti, jog ji taip gražiai ir estetiškai tinka prie visų kitų, tik ką „perrinktų“.Tegul ir parduotuvės darbuotojai pamato savo sunkaus darbo rezultatą. Gal padarys kokias nors išvadas, o ne vien tik suks savo laikrodį kas valandą į priekį. O gal tai jiems naudinga, vis dėlto reklama. Visagalė reklama.

Klemas Gelumbauskas

 

 

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi