Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Kelionė su svarbia misija – labdara

Paskelbta

data

Kovo 7 d. atidėję visus darbus „Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai skubiai išsiruošė į trumpą kelionę su labdarą po rajono kaimus.

Linkaičiai  

Kaip sakoma, pradėti reikia nuo pradžių. Linkaičiai sutiko rimtimi. Krovinys – baldai, skirti Linkaičių gyventojai J. Kustikovai. Jie greitai buvo sunešti į antrą aukštą. „Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai jau ne pirmą kartą atveža labdaros siuntą šiai Linkaičių kaimo gyventojai. Moteris neišgali pati nusipirkti reikalingų baldų, tad labai dėkoja geranoriškiems Radviliškio rajono gyventojams, kurie dar geros būklės, radviliškiečių dovanotus daiktus atiduoda sunkiai besiverčiantiems rajono gyventojams. Gavę gražų žodį Ačiū, nes Paramos centro labdara bei pagalba nieko nekainuoja, išvykome į Vėriškius.

Vėriškiai

Vėriškių kaime Paramos centro darbuotojai stabtelėjo trumpam. Vėriškių skyriaus „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovė Roma Mockienė ir jos padėjėja V. Skistenienė, kurios ypač aktyviai, ne kalbomis ar dainomis, o atliktais darbais padeda Vėriškių kaimo gyventojams. Į pagalbą atėjusiam jaunam, nepanorusiam viešumo vyrukui, bei mūsų ekipažo nariams, greitai iškrovėme baldus, skirtus garbingo amžiaus vėriškietei, kurios pagalbos šauksmas išgirstas ypač operatyviai.

Radviliškio krašto bendruomenės vadovė R.Mockienė, negailėdama savo asmeninio laiko, labai aktyviai rūpinasi sunkiai besiverčiančiais Vėriškių kaimo gyventojais. Moteris nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.

Pociūnėliai

Iš Vėriškių Paramos centro darbuotojai pasuko Pociūnėlių link. Pociūnėliuose atgabenamos labdaros jau laukė „Radviliškio krašto bendruomenės“ aktyvi narė Veronika Kalinaitienė su draugėmis. Joms padedant, šio miestelio gyventojai A. Petrauskaitei buvo iškrautas šaldytuvas, dujinė viryklė, kiti daiktai. Be to, V.Kalinaitienė mielai sutiko sandėliuoti smulkiąją labdarą iki ją padalinti vietos gyventojams. „Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai nuoširdžiai dėkoja V. Kalinaitienei, organizavusiai labdaros atvežimą bei besirūpinančiai sunkiau besiverčiančiais Pociūnėlių gyventojais. Į Pociūnėlius atvykome pirmą kartą, bet tikrai ne paskutinį.
Tądien per tris valandas buvo aplankyti trys kaimai. Padovanoti dvi sofos lovos su foteliais, šaldytuvas, dujinė viryklė, televizorius, kiti namų apyvokos reikmenys, tona smulkiosios labdaros pasiekė tuos, kam jos labiausiai reikėjo.

Sulaukę daug šiltų padėkos žodžių, išvykome namo.

Aš džiaugiuosi mūsų bendruomenės vadovais gyvenvietėse, kurie negailėdami savo brangaus laiko rūpinasi savo kaimynais, tokie ir turi būti vadovai. Taip pat didelis ačiū paramos centro darbuotojams Vytautui Mikalauskiui ir Dariui Kalaimai, išgabenusiems skubų, ypač lauktą krovinį, ir, aišku, radviliškiečiams, kurie sunešė daiktus, kuriuos mes tik nugabenome tiems, kam labiausiai jų reikia, nes iš savivaldybės ar kitų valdiškų įstaigų pagalbos kol kas nesulaukiame“,-sakė „Radviliškio rajono paramos centro“, „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovas Gediminas Lipnevičius.„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi