Šiltas Motinos dienos paminėjimas Pociūnėliuose

Pociūnėlių šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje pirmąjį gegužės sekmadienį klebonas Kęstutis Švabinskas aukojo šv. Mišias už mamas. Bažnyčioje skambėjo ir sveikinimo žodžiai, dainos mamoms.

Nuoširdžiu mamų pasveikinimu bažnyčioje rūpinosi Pociūnėlių kultūros namų kultūros darbuotoja Aušrelė Sereikienė. Ji sakė: ,,Kai karantinas savo gniaužtuose laiko masinius renginius, ieškome galimybės, kaip galėtume pasibelsti į žmonių širdis. Norėjome, kad sukalbėję maldą žmonės galėtų pasiklausyti pačių gražiausių žodžių, švelniausių dainų apie mamą.

Mamoms, močiutėms savo dainas skyrė Gabija Koryznaitė ir moterų vokalinis ansamblis (vadovė Genovaitė Vorienė) bei šeimyninis duetas iš Miegėnų (Kėdainių r.) – Dovilė Juknaitė ir mama Vijolė.

Dovilės atliekama daina „Aleliuja“ pagal pačios sukurtą tekstą suvirpino bažnyčios skliautus, o su mama atliekamos dainos prišaukė ir išdavikes ašaras, nes daugeliui klausiusiųjų mama gyva tik prisiminimuose. Mane labiausiai pradžiugino žmonės, kurie po šv. Mišių neišskubėjo namo, liko pasiklausyti sveikinimų.“

Padėkos žodžius ir ryškiaspalvius gėlių žiedus mamoms, solistams, renginio organizatoriams skyrė Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė. Šv. Mišiose dalyvavęs kraštietis gydytojas chirurgas, buvęs Lietuvos Respublikos Seimo narys Kazimieras Kuzminskas negailėjo šiltų padėkos žodžių Aušrelei Sereikienei ir kitiems: ,,Aplankiau daug pasaulio šalių, dalyvavau daugelyje paminėjimų, bet tokį nuoširdų ir jautrų, kaip čia, Pociūnėliuose, retai teko matyti. Ačiū jums už šventę“.

Motinos diena Pociūnėliuose išties paminėta šiltai ir prasmingai. Jaukus pabuvimas kartu miestelio bažnyčioje, šv. Mišių ir koncerto akimirkos liko suaugusiųjų ir vaikų atmintyje.

Roma Buivydienė

Nuotraukos – Aušrelės Sereikienės

Total
0
Dalinasi
Related Posts