„Sidabro gijos“ senjorai rinkosi į ataskaitinį susirinkimą

Baisogalos pagyvenusių žmonių asociacijos ,,Sidabro gija“ senjorai liepos 2 d. rinkosi „Rafaelio“ sodyboje, kur vyko ataskaitinis susirinkimas už 2019 metų veiklą. Metinę veiklos ataskaitą pristatė asociacijos pirmininkė Zina Terebeizienė. Asociacijos nariai per ataskaitinius metus daug keliavo, rengė įvairius teminius vakarus, sportavo ir lankė spektaklius. Finansinę veiklos ataskaitą pristatė atsakinga už finansus asociacijos narė Birutė Sliosorienė.
Pasidžiaugta, kad Radviliškio rajono savivaldybė asociacijai išnuomojo kabinetą Grinkiškio 9- 4. Kabineto įrengimui ir jo išlaikymui padeda asociacijos nariai: Zofijos ir Antano Zvėgų, Marijos Pletkuvienės šeimos padovanojo baldų, Danguolė ir Kęstas Būdvyčiai apmokėjo už kelių mėnesių kabineto šildymą, Aldutė Steponavičienė padovanojo indų, tautodailininkė Bronė Žundienė savo paveikslais papuošė kabinetą, Zigmas Jomantas atliko visus pagalbinius įrengimo darbus.

Pristatytos ataskaitos buvo vienbalsiai patvirtintos.

Kadangi šiais metais šalyje kelis mėnesius buvo karantinas, todėl nevyko renginiai, kurie buvo numatyti per tuos mėnesius. Buvo svarstoma likusių mėnesių asociacijos veikla.                 Po ataskaitų pristatymo ir svarstymo apie šių metų veiklą, buvo pasveikinti balandžio, gegužės ir birželio mėnesių jubiliatai: Genovaitė Tavorienė, Tadas Černiauskas ir Angelė Marašinskienė.

Baisogalos pagyvenusių žmonių asociacijos ,,Sidabro gija“ informacija

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts