Gyventojai praneša Povyliaus gatvėje – smegduobė

Šių metų kovo mėnesį administracijos direktorė J. Margaitienė savivaldybės tinklapyje  gyrėsi, jog į Radviliškio miesto gatves išvažiavo technika, tvarkanti duobes, atsivėrusias po žiemos. Pasak  administracijos direktorės, tvarkomos pagrindinėse Radviliškio miesto gatvėse atsivėrusios duobės, pilant karštą ir šaltą asfaltą. Pavasarį buvo suplanuota  sutvarkyti per du tūkstančius kvadratinių  metrų duobių.

Tik nežinia kaip atsitiko – ar asfalto neužteko, ar  duobių žymėtojai akli buvo, kad nepastebėjo didelės  asfalto išdaužos  judrioje Povyliaus gatvėje, Eibariškių mikrorajone.

Nors nuo duobių tvarkymo mieste praėjo jau keturi mėnesiai, niekas šios duobės  „lopyti“ nesiruošia. O turbūt šiuo metu ir nėra kam – administracijos direktorė šiuo metu nedirba, turbūt atostogauja,  o miesto seniūnas E. Mončauskas  susižalojęs ir gydosi namuose. Tad vairuotojams, važiuojantiems Povyliaus gatve, gali tekti savo automobilius laužyti iki rudens, kol valdininkai grįš iš atostogų ar  pasveiks. O  iš pavaduotojų tikėtis darbų neverta.

Gyventojams, pamačius daugiau atsivėrusių smegduobių keliuose, prašome nuotraukas siųsti el. paštu:  redakcija@radviliskiokrastas.lt

Paulius Ropė

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts