Socialiniai tinklai

Aktualijos

Šiaulių teritorinės darbo biržos Radviliškio skyriuje registruotos laisvos darbo vietos

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių teritorinės darbo biržos Radviliškio skyriuje šių metų kovo 7 dieną buvo registruotos šios laisvos darbo vietos: administratoriaus, apsaugos darbuotojo, automechaniko, automobilinio krautuvo vairuotojo, automobilių elektriko, automobilių šaltkalvio, baldų apmušėjo, barmeno virėjo, barmeno, fasadų šiltintojo, inžinieriaus konstruktoriaus, kasininko pardavėjo, kepėjo-pardavėjo, mechanizatoriaus, mėsininko, mūrininko, operatoriaus, padavėjo, pagalbinio darbininko, pardavėjo, pardavėjo konsultanto, pardavimų vadovo, parduotuvės pamainos viršininko, parduotuvės vedėjo, pastatų šiltintojo, pjovėjo, plastikinių langų montuotojo, prekybos vadovo, psichologo, siuvėjo,  socialinio darbuotojo, statybos darbininko, sunkiasvorio sunkvežimio vairuotojo, šiltnamio darbininko, tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojo, traktorininko, vadybininko, transporto vadybininko, vadybininko, vairuotojo ekspeditoriaus, valytojo, veterinarijos gydytojo ir virėjo padėjėjo.

Laisvas darbo vietas galite pažiūrėti internete adresu www.ldb.lt . Taip pat informacija teikiama Šiaulių teritorinės darbo biržos Radviliškio skyriuje adresu A. Povyliaus g. 2, Radviliškis, tel. 8 422 51 542, el. paštu info.radviliskis@ldb.lt .

Aktualijos

Radviliškio muzikos mokykla tęsia tarptautinių konkursų maratoną

Avatar

Paskelbta

data

Organizacija „Fiestalonia Milenio“, įsikūrusi Ispanijoje ir būdama tokių organizacijų kaip CID UNESCO nare, prisitaikė prie naujos realybės ir pradėjo nuotolinį konkursą „World Art Games“. Vasario mėnesį jame puikiai pasirodę Radviliškio muzikos mokyklos atstovai, neliko nepastebėti tarp gausaus būrio atlikėjų. Solinio dainavimo specialybės mokinės Juta Butkevičiūtė ir Lėja Deltuvaitė, pagal surinktų balų skaičių, įvertintos I laipsnio diplomais; jaunasis pianistas – Augustas Kazakėvič – II vietos nugalėtojas.

Praėjusią savaitę baigėsi XVI internetinis konkursas „DIGI-TALENTY ZIMA –  2021“, kurį rengė tarptautinė projektinė grupė „Talentų kaleidoskopas“ (Lenkija).

Konkurso vertinimo komisijai buvo pateiktos 625 paraiškos įvairiose nominacijose, o konkurse dalyvavusieji jaunieji talentai, atstovavę 22 šalims, buvo apdovanojami 1-2-3 laipsnių laureatų diplomais ir 1-2-3 laipsnių diplomais. Gausiai dalyvavę mūsų mokyklos jaunieji talentai konkurse buvo įvertinti:

Justė Levickaitė  (fortepijonas VII kl.) – II laipsnio laureato diplomas;

Augustas Kazakėvič (fortepijonas IV kl.) – III laipsnio laureato diplomas;

Radvilė Deltuvaitė (solinio dainavimas I kl.)–  III laipsnio laureato diplomas;

Adija Meškauskaitė (solinis dainavimas II kl.)– III laipsnio laureato diplomas;

Juta Butkevičiūtė (solinis dainavimas VI kl.) – I laipsnio diplomas;

Gabrielė Bložytė (solinis dainavimas VI kl.) – I laipsnio diplomas;

Lėja Deltuvaitė (solinis dainavimas VII kl.) – II laipsnio diplomas;

Nerija Andzelytė (solinis dainavimas II kl.)  – II laipsnio diplomas.

Jaunuosius atlikėjus tarptautiniams konkursams ruošia mokytojai Rytis Borusevičius ir Inga Petrauskienė.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime siekti naujų pergalių.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Kontrolės komitete išspręstų problemų nėra, nors dirbama korektiškai

Avatar

Paskelbta

data

Tarybos posėdyje tvirtinimui buvo pateikta Kontrolės komiteto darbo ataskaita. Ataskaitoje rašoma, jog 2020 m. buvo organizuoti trys Kontrolės komiteto posėdžiai.

Tarybos narys G. Lipnevičius pasiteiravo, kokius darbus Kontrolės komitetas pabaigė 2020 metais.

Į šį klausimą K.Račkauskis atsakė, jog visi pradėti darbai buvo pabaigti. Pasak komiteto pirmininko K. Račkauskio, dėl  mokinių maitinimo neekologiškais maisto produktais buvo kreiptasi į tarnybas ir gautas atsakymas, kad jos tyrimo nepradės ir nevykdys.

Tarybos narius nustebino toks atsakymas – pasak pirmininko, jis nebesirūpins  vaikų  maitinimu, o darbų, kuriuos neva atliko, taip ir nesugebėjo įvardinti.

Pirmininkui taip pat paantrino šio komiteto narė Z. Žvikienė – į kiekvieno gyventojų prašymą buvo reaguota, visi suplanuoti darbai pabaigti ir dar pridūrė, jog dirbo korektiškai. Bet ji  taip pat pamiršo įvardinti, kokius darbus padarė  ar  kokias problemas išsprendė Radviliškio rajono gyventojams. 

Taip ir liko neaišku, ką  Kontrolės komitetas dirbo, kaip dirbo, ką  padarė, kad  Radviliškio rajono gyventojams būtų  geriau. Bet svarbiausia, kad Kontrolės komiteto nariai žino, kad  kažką dirbo.

Jonas Petrikas


  

Skaityti daugiau

Skaitomiausi