Senjorai pradėjo mokslo metus

Spalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, į Radviliškio miesto kultūros centrą susirinkę Radviliškio rajono senjorai pradėjo vienuoliktuosius mokslo metus. Jau dešimt metų Radviliškio rajono senjorai keliauja, bendrauja, dainuoja, tobulina įgūdžius įvairiose srityse: sveikatos, turizmo, tautodailės, anglų kalbos, kompiuterinio raštingumo, dvasinio tobulėjimo, sporto, literatūros ir sveiko maisto gamybos.

Šiais metais į TAU naujų mokslo metų pradžios šventę susirinko apie 150 Radviliškio rajono senjorų. Toks gausus būrys studentų įrodo, kad amžius – ne riba mokytis, susiburti ir bendrauti.
Visus TAU narius  „Radviliškio krašto bendruomenės“ senjorų bei PB „Bočiai“ vadovė Rimantė Radavičienė nuo bendruomenės tarybos bei pirmininko G.Lipnevičiaus pasveikino su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena  ir nuo bendruomenės Radviliškio krašto šviesuoliams,  visuomenininkams D. Dabašinskienei, J. Kaučikienei ir A.Krikštanui įteikė gėlių puokštes.
„Tikiuosi, kad bendruomenė, kurios nemaža dalis narių yra ir TAU nariais, ir toliau bendraus,  keliaus, aktyviai  dirbs ir nuveiks daug gražių darbų Radviliškio krašto senjorų labui“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas G. Lipnevičius.
Mokslo metų pradžioje TAU studentams pristatyti ir juos šiais mokslo metais mokysiantys pedagogai: Angelė Virgalienė, Zenona Zakienė, Leonida Savickienė, Jolanta Kvedarienė, Danguolė Dabašinskienė, Marytė Gadliauskienė, Nijolė Lukošienė, Kristina Mikaliūnienė. Kompiuterinio raštingumo įgūdžius šiais metais senjorams dėstys Lizdeikos gimnazijos mokiniai.
Po iškilmingo mokslo metų atsidarymo paskaitą apie galimybę prasmingai veikti ir gyventi „Kiekvienas gyvenimo tarpsnis savaip gražus“ senjorams skaitė psichologas Julius Kvedarauskas. Paskaitą studentams dovanojo Radviliškio viešoji biblioteka.
Beje, šventėje  neapseita ir be pažadų.  Už korupciją teisiamas rajono meras, artėjant rinkimams, pažadėjo TAU studentus nuvežti į Gruziją  nemokamai – vadinasi, už rajono mokesčių mokėtojų pinigus. Įdomu, ar spės savo pažadą įgyvendinti iki rinkimų, nes po rinkimų pažadus gali tekti  tesėti kitiems.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts