Šeduviai ir miesto svečiai linksminosi Žolinės šventėje

Šimtmečius Šeduva garsi Žolinės atlaidais. O Žolinės šventė miesto parke rengiama jau du dešimtmečius,  tad praėjusį sekmadienį Šeduvoje šurmulio netrūko. Sekmadienio rytą Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje buvo aukojamos mišios, o vakare šeduviai ir miesto svečiai rinkosi miesto parke. Šventėje dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Vilma Aleknienė ir Gediminas Lipnevičius bei kiti svečiai.

Svečiai sveikino susirinkusiuosius ir linkėjo gražios šventės. Seniūnė Edita Mančiauskė su seniūnaičiui Kostui Dočkumi apdovanojo šeimas, gražiai tvarkančias savo sodybų aplinkas bei padedančius puoselėti ir miesto teritoriją: Elvyrą ir Antaną Kasarauskus (Šeduva), Dalią Andrejauskienę ir Angelę Jurgaitienę (Šeduva), Juditą ir Igną Žilius (Šeduva), Sigitą ir Andrių Dauparus (Vėriškiai), Birutę ir Joną Poznanskius (Pavartyčiai) bei Zitą ir Vytautą Ipolitą Mališkas (Butėnai).

Parko teritorijoje kiemelius įkūrė, juose vaišino, savo gaminius pristatė ir visus kvietė linksmintis Šeduvos neįgaliųjų draugija, Butėnų bendruomenė, UAB „Šeduvos avininkystė“, Skėmių seniūnija, Alksniupių kultūros namai ir  Sidabravo kultūros namai. Šeduvos kultūros ir amatų centras organizavo žaidimus, kvietė fotografuotis „fotosalione“. Šventės metu vyko ir jomarkas, kuriame buvo galima įsigyti skanumynų ar patinkantį suvenyrą.

Šventės dalyvius linksmino Šeduvos kultūros ir amatų centro liaudiškos muzikos kapela, vadovė Evelina Stalgienė, svečiai iš Joniškio – Joniškio kultūros centro grupė „Ašalia“, vadovė Rita Kipšaitė-Balčiūnienė, Karčemų kultūros salės kapela „Karčemėlė“, vadovas Kęstutis Jakštas, Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“, vadovas Tomas Kanapinskas, Panevėžio r. Paįstrio kultūros centro Piniavos moterų vokalinis ansamblis „Svaja“, vadovė Silvija Tamoliūnienė.

Šventės metu koncertavo vienintelis profesionalus romų kolektyvas Baltijos šalyse iš Vilniaus „Sare Roma“. Vakaro linksmybės tęsėsi diskotekoje su Gardens of God – Šeduviu Mindaugu Lapinskiu – elektroninės muzikos kūrėju, prodiuseriu, taip pat ir filmų muzikos kompozitoriumi.

Parengta pagal Šeduvos miesto seniūnijos informaciją

Sigito Mikučio nuotr.

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts