Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Savivaldybėje posėdžiavo „ekstremalai“

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 31 d. Radviliškio rajono savivaldybėje posėdžiavo Ekstremalių situacijų komisija. Posėdyje buvo aptarta padėtis su miškų bei durpynų gaisringumu bei pasiruošimas maudymosi sezonui.

Radviliškyje kilo daugiausia gaisrų

Ugniagesiai pranešė, kad Radviliškio rajone per metus kilo per 60 gaisrų, žuvo 3 žmonės. Radviliškio rajone tūkstančiui gyventojų tenka 16 gaisrų. Daugiausia gaisrų kilo Radviliškio miesto, Radviliškio rajono seniūnijose. Visiškai gaisrų nebuvo Šaukoto ir Skėmių seniūnijose.

Nemažai kyla gamtinio pobūdžio gaisrų, kai dega  žolė ir durpynai. Šių gaisrų priežastis – neatsargus elgesys su ugnimi. Rajone kilo 40 gaisrų, kai buvo deginama žolė.

Tikrintos maudyklos

Ekstremalių situacijų komisijos nariai tikrino, kaip rajono seniūnijos pasiruošė maudymosi sezonui. Rajone yra 19 maudymosi vietų, jų vandens kokybė bus tikrinama kartą per mėnesį, o Eibariškių bei Arimaičių ežero vandens kokybė bus tikrinama du kartus per mėnesį.

Maudynių sezonui jau pasiruošta Baisogalos seniūnijoje. Čia esančioje maudykloje bus kaip baseine ištampytos juostos.

Grinkiškio seniūnijoje esančioje maudykloje įrengta laužavietė, atvežta mediena būdelių remontui.
Dar maudymosi sezonui nepasiruošė Skėmių bei Šeduvos seniūnijos. Skėmių seniūnijoje prie vandens telkinio nėra laužavietės, o Šeduvos seniūnijoje prie Prastavoniuose esančio tvenkinio šiukšlės likusios dar nuo rudens, nėra laužavietės.

Aukštelkų, Pakalniškių, Šaukoto seniūnijos maudymosi sezonui pasiruošė labai gerai: paruoštos laužavietės, yra šiukšlių dėžės, pakabinti informaciniai stendai.

Prie Eibariškių tvenkinio, pagrindinės radviliškiečių poilsiavietės, aplinka sutvarkyta, poilsiavietė laukia lankytojų.

Prie Kutiškių tvenkinio tvarkdariams dar reikėtų padirbėti, kad būtų pasiruošta sezonui.
Arimaičių ežero pakrantės taip pat laukia tvarkdarių rankos: vis dar kabo praėjusių metų informaciniai stendai, mėtosi šiukšlės, nenupjauta žolė.

Visiems seniūnams buvo pasakyti trūkumai, kuriuos pastebėjo komisijos nariai, tikrinę maudyklų aplinką. Birželio 10 dieną bus tikrinama, kaip ištaisyti paminėti trūkumai.

Klausimų nekilo

Po šių pristatymų Ekstremalių situacijų komisijos narių buvo paklausta, ar jie turi kokių nors klausimų, pastebėjimo. Niekas jokių klausimų neturėjo. Komisijos nariams net nekilo klausimas, kas bus daroma su užterštu vandeniu, likusiu po gaisro gesinimo „Gairelitoje“. Nepasidomėta, ar jis valomas, kiek jo išvalyta, kaip sekasi valyti. Šis klausimas liko pamirštas, turbūt komisijos nariams labiau rūpėjo maudymosi sezonas ir artėjančios atostogos.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019