Kūrybos proveržis: Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokytojos ir mokinių paroda

Nuo vasario 1 d. Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salėje veikia Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokytojos Salvijos Zakienės ir jos 5–8 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Vaižgantiečių darbai: čia gyvena jausmai ir mintys“.

Parodoje galima išvysti technologijų mokytojos naujausius grafikos darbus bei pasigrožėti S. Zakienės ugdytinių kūriniais. Daugiausia eksponuojamų mokinių rankdarbių – siūti, siuvinėti, megzti, nerti, kurti technologijų pamokų metu. Parodoje pristatomi ir atvirukai, kurie buvo kurti naudojant simegrafijos, atspaudų bei kitas technikas.

Mokytoja S. Zakienė džiaugiasi, kad pagaliau ilgai brandintus parodos darbus ji su didžiausiu džiaugsmu gali visiems parodyti ir taip pasidalinti savo perteiktomis mintimis, jausmais.

Grafikos darbams sukurti buvo naudojamos pagrindinės grafikos kūrimo priemonės – tušas, plunksna, popierius, markeriai. Kuriamoms kompozicijoms dailininkė naudojo linijas, taškus, dėmės ir įvedamos spalvos, kurios pagyvina juodo tušo ir balto popieriaus spalvų derinius, būdingus klasikinei grafikai.

Kūrybinių darbų parodą „Vaižgantiečių darbai: čia gyvena jausmai ir mintys“, veikiančią Viešosios bibliotekos konferencijų salėje, lankytojai galės apžiūrėti iki kovo 1 d.

Radviliškio viešosios bibliotekos
renginių organizatorė Dovilė Jankutė

Total
0
Dalinasi
Related Posts